in , ,

Colin Farrell’lı “The Penguin” Gotham’a Geri Dönüyor: İşte Max Yapımı Diziden Yeni Fragman

The Penguin dizisi için yeni fragman paylaşıldı. “The Batman” spin-off’u, Warner Bros. Discovery’nin Max platformunda izleyicilerle buluşacak.

The Penguin Dizi Fragman - Max
- Reklam -
- Reklam -

The Penguin dizisi için fragman yayınlandı. Max (eski adıyla HBO Max) platformunda yayınlanacak DC Comics uyarlaması yapımda geri sayım başladı.

Warner Bros. Discovery çatısı altında yayın yapan Max; 2024 yılı programında birçok popüler markanın önemli işlerini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Gelecek yaz izleyicilerle buluşacak Game of Thrones spin-off’u House of the Dragon’ın yanı sıra; DC Comics hayranlarının beklediği bir The Penguin uyarlaması da programdaki yerini koruyor.

İlk tanıtım videosu Nisan 2023’te yayınlanan dizi, Robert Pattinson’ın Kara Şövalye’yi canlandırdığı 2022 tarihli The Batman filminde Penguen’e hayat veren Colin Farrell’ı yeniden Oswald Cobblepot olarak rolüyle buluşturuyor.

- Reklam -

The Penguin Dizisi Fragman - Max

Hollywood’da geçen yıla damga vuran senarist ve oyuncu grevleri, Max’in The Penguin dizisinin de yayın programının aksamasına neden olmuştu.

8 bölümden oluşan The Penguin dizisi, Matt Reeves’in Bat-verse’ünü dizi dünyasına taşıyacak ve 2026’da vizyona girecek The Batman: Part Two öncesi hikâyedeki önemli boşlukları dolduracak.

The Penguin Dizisi Yeni Fragman | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Matt Reeves ve Dylan Clark’ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizide Lauren LeFrenc senarist koltuğuna oturuyor.

Dizi, The Batman filminde yaşananların ardından Gotham sokaklarındaki suç dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Carmine Falcone’un ölümü sonrası yeni bir suç imparatorluğu kurmak için harekete geçen yeraltı güçleri arasında, Oswald Cobblepot da kendi yolunu çizmeye hazırlanıyor.

- Reklam -

Yapımdan yayınlanan yeni fragman, Oz’un Batman hayranlarının yakından tanıdığı suç kralına dönüşeceği hikâyenin başlangıcına dair detayları gözler önüne seriyor.

Farrell, The Penguin dizisinde Clancy Brown tarafından canlandırılan Salvatore Moroni de dahil olmak üzere Gotham’ın diğer kötü şöhretli suç patronlarıyla karşı karşıya gelecek.

The Penguin Dizi - Colin Farrell

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Sofia Falcone rolüyle Cristin Milioti, Victor Aguilar rolüyle Rhenzy Feliz, Dom Gigante rolüyle Myles Humphus, Castillo rolüyle Berto Colon, Dedektif Marcus Wise rolüyle Craig Walker ve Cinnamon rolüyle Ava Grey yer alıyor.

The Penguin dizisi 2024 yılının son çeyreğinde izleyicilerle buluşacak. Net yayın tarihi ise henüz açıklanmış değil.

The Penguin dizisi hakkında beklentileriniz ne yönde? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for firadmin firadmin dedi ki:

    mükemmel duruyor. Son zamanlarda eskisi gibi kaliteli diziler gelmeye başladı
    Shogun
    Tokyo Vice sezon 2
    Ve bu

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kurt Adam Filmleri

En İyi Kurt Adam Filmleri: Gümüş Kurşunlara Meydan Okuyan 15 Film

Rutin ve Ritüel - Koray Sarıdoğan

Yazma Eylemi ve Kültürü Odağında Şekillenen “Rutin ve Ritüel” Dizisinin İlk Cildi “Polisiye” Temasıyla Yayımlandı