in ,

DC’s Legends of Tomorrow 7. Sezon Fragmanı: Kahramanların Maceraları Devam Ediyor

DC’s Legends of Tomorrow 7. sezon fragmanı yayınlandı. 6. sezonu birkaç hafta önce tamamlanan yapımda kahramanlar maceralarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

DC's Legends of Tomorrow 8. Sezon İptal Edildi
- Reklam -

DC’s Legends of Tomorrow 7. sezon fragmanı yayınlandı. Bir önceki sezonu biteli birkaç hafta geçmişken, Arrowverse’ün sevilen ekibi maceralarına hız kesmeden The CW kanalında devam ediyor.

İlk sezonu Ocak 2016’da başlayan, günümüze kadar 6 sezon ve 97 bölüm yayınlanan DC dizisi DC’s Legends of Tomorrow, yayınlandığı günden bu yana The CW’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Arrow ve The Flash’te yer alan tanıdık karakterleri bünyesinde toplayan yapım, zaman gezgini kahramanların farklı tarihlerde yaşadıkları ilginç maceralara odaklanıyor.

Süper kahraman ekibi yıllar içinde bazı tanıdık isimleri uğurlayıp yerlerine yenilerini aldı. 6. sezon finalinde dünyayı uzaylı istilasından kurtaran takım hem Mick Rory’ye (Dominic Purcell) hem de John Constantine’e (Matt Ryan) veda etti. Ancak sezon finalinde Waverider’a geri döndükleri sırada, zamanda sıçramalarını sağlayan gemilerinin başka bir versiyonu çıkıp onlarınkini yok etti. Efsaneler, 6. sezon finalinde 1920’lerde – tam olarak 1925’te sıkışıp kaldılar ve görünüşe göre, geri dönmeyi başaramadan önce büyük bir kaosun içerisinde yer alacaklar.

- Reklam -

Şimdi de yeni sezonun ilk bölümü için yeni fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

DC’s Legends of Tomorrow 7. Sezon Fragmanı | İZLE

https://twitter.com/TheCW_Legends/status/1438895656194686979

John Constantine diziden her ne kadar ayrılıyor olsa da, karakteri canlandıran Matt Ryan, farklı bir rolle yapımda yer almaya devam edecek. 20. yüzyılın başlarından eksantrik bir bilim insanı olan Dr. Gywn Davies adlı yeni bir rolle dizide devam edeceği geçen Comic-Con@Home etkinliğinde duyurulan Ryan, şunları söyledi:

- Reklam -

“İkonik karaktere hayran olan çoğu kişinin de bildiği gibi, John Constantine nihayet yolunu tek başına yürümeye devam edecek. John’un Efsanelerle, benim de John’la yollarımı ayırma zamanı geldi. Dizide bu yeni rolü yaratmaktan ve onunla biraz eğlenmekten gerçekten heyecanlıyım – bu yeni karakterin nasıl olacağını ve Efsaneler için bazı sorunlara neden olduğunu keşfetmek için sabırsızlanıyorum.”

6. sezon kısa bir süre önce sona ermiş olsa da hayranlar DC’s Legends of Tomorrow’un 7. sezonu için çok fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. Zaman gezgini kahramanlarının yeni maceraları 13 Ekim 2021 tarihinde ilk bölümü ile The CW kanalındaki yerini alacak. Dizinin baş yapımcısı Keto Shimizu’nun geçen temmuz ayında Twitter’da duyurduğu üzere 7. sezonun ilk bölümünün adı “The Bullet Blondes” (Kurşun Sarışınlar) olacak.

DC’s Legends of Tomorrow dizisini takip ediyor musunuz? Yapımın gidişatını sizler nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Comic Book

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Matrix 4: Filmin Kötü Karakteri Kim Olacak? | Teori

Matrix 4: Filmin Kötü Karakteri Kim Olacak? | Teori

house of secrets chris columbus harry potter disney plus

Harry Potter Yönetmeni Yazdığı Romanını Disney+ için Diziye Uyarlayacak