in

Game of Thrones’un Yıldızı Kit Harington, Stres ve Alkolden Rehabilitasyon Merkezine Kaldırıldı

Game of Thrones dizisindeki Jon Snow rolüyle tanıdığımız Kit Harington, dizi sonrasında stres ve alkol problemi nedeniyle rehabilitasyon merkezine yattı.

Kit Harington

Game of Thrones bizlerin hayatını etkilediğinden daha çok, onu yaratan ve parçası olan insanları etkilemeyi sürdürüyor. Dizinin yıldız oyuncularından Jon Snow da Taht Oyunları’nın lanetini kişisel hayatında sürdürmeye devam ediyor. Oyuncu dizi nedeniyle yaşadığı stres ve alkol problemi nedeniyle rehabilitasyon merkezine kaldırılmış!

Dizinin ekranlara veda etmesinden sonra Jon Snow karakteriyle tanıdığımız Kit Harington’ın, ABD’nin lüks rehabilitasyon merkezlerinden birisinde tedavi gördüğü açıklandı. 32 yaşındaki oyuncu, stres ve alkol sorunu nedeniyle yaklaşık bir ay önce tedavi olma kararı aldığını söyledi.

ABD’nin Connecticut eyaletinde yer alan ve aylık ücreti 120 bin dolardan fazla olan rehabilitasyon merkezine kaldırılan Harington’ın sözcüsü şöyle konuştu:
“Kit programında bazı kişisel sorunları halletmek ve sağlığına kavuşmak için bir ara verdi.”
Harington’ın bir arkadaşıysa ünlü oyuncunun tükenmişlik sendromu hissettiğini ve alkol problemleri nedeniyle kliğine başvurduğunu açıkladı.

Aynı isim Kit Harington’ın diziden eski rol arkadaşı ve eşi Rose Leslie’nin (Onu Ygritte rolüyle hatırlayabilirsiniz) de kocasına destek olduğunu ifade etti:
“Eşi Rose ona oldukça destek oluyor. Ona yakın olan herkes biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu biliyor. Şu anda onun tek ihtiyacı olan şey huzur ve sessizlik.”
Kit Harington kısa süre önce Variety’ye şöyle konuşmuştu:
“En karanlık dönemim Jon’un öldüğü ve sonra geri geldiği, dizide karakterime yoğunlaştığı zamandı. Gerçekten tüm dizinin Jon’un geri gelmesine odaklanmasından hoşlanmamıştım. Kendimi dünyanın en şanslı insanı ama bir taraftan da çok korunmasız hissettim.”
Sevilen aktörün dizinin getirdiği şöhretle başa çıkmakta zorlandığı konuşuluyor.

Durumlar şimdilik böyle. Dileriz sevgili Kit Harington bir an önce kendisini toparlayıp sahalara geri döner. Bu sıkıntıların sonu daha tatsız bir noktaya ulaşmaz.

En basit tanımıyla insanları eğlendirmek için hazırlanan bir televizyon şovunun insanların hayatını karartması son derece korkunç.

Siz ne dersiniz? Yorumlarınızı forumlarımızda bizimle paylaşmayı unutmayın.
Kaynak: Ntv


* Bran Stark “Game of Thrones” Finalini Şaka Sanmış!

* HBO Başkanı: Game of Thrones’un Devamını Asla Çekmeyeceğiz

* George R.R. Martin 6. Kitap İçin Tarih Verdi: “Bitiremezsem Beni Hapse Atın!”

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

    Bu olay üzücü ya. Benzer tehlike edebiyatta da mevcut. En güncel örnekleri tabii ki Rothfuss ve Martin.

    Bilhassa Rothfuss’ta da benzer manzarayla karşılaşmayız umarım. “Bunu yapacağına kitabı yaz LAN *************”, durmadan baskı. Hiç iyi yere gitmiyor. Bu baskı her zaman ünlü olanların üzerinde vardı. Ne yazık ki iyice arttı, artıyor.

  2. Avatar for Bay_Karamsar Bay_Karamsar dedi ki:

    Emilia Clarke’ın birinci ve üçüncü sezon çekimlerinde, iki kere beyin kanaması geçirmesi. Kadıncağız, hayati tehlike geçirirken, bir yandan ölüm korkusu, bir yandan rolünü/kariyerini kaybetme korkusu yaşamış :disappointed_relieved:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Zaman Çarkı Dizisi Kitaplardan Kısmen Farklı Olacak

Yerli Fantastik-Bilimkurgu Romanı Mobil Uygulama Olmaya Hazırlanıyor