in

Mr. & Mrs. Smith Dizisi Phoebe Waller-Bridge ve Donald Glover ile Geliyor

Mr. & Mrs. Smith dizisi geliyor. Donald Glover ve Phoebe Waller-Bridge, 2005 yapımı filmden uyarlanacak Amazon Prime dizisinde başrolleri paylaşacaklar.

Phoebe Waller-Bridge Donald Glover Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith dizi oluyor. Donald Glover ve Phoebe Waller-Bridge, 2005 yapımı Doug Liman filminden uyarlanacak Amazon Prime Video dizisinde başrol oynamaya hazırlanıyorlar.

Bay ve Bayan Smith aslında 1941 tarihli bir Alfred Hitchcock komedisi olarak ortaya çıktı. Ancak 2005 yılında Doug Liman’ın yönetmenliğinde gelen aksiyon filmi, Brad Pitt ve Angelina Jolie ile oldukça ses getirmişti. Yapım farklı şirketler için gizlice suikastçı olarak çalışan ama bu konuda birbirlerinden haberi olmayan eşlerin maceralarını konu ediniyordu. Rakip şirketler onları birbirlerini öldürmeleri için işe aldıklarında, sırlarını fark ederler ve hayatları kaosa sürüklenir.

Mr. & Mrs. Smith gişede yakaladığı büyük başarının yanı sıra, başrollerde yer alan Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin de yakınlaşmasına ve daha sonra evlenmesine kadar giden sürecin temeleni atan yapımdı. Filmin hayranları uzun bir süre devamını geleceğini düşündüler. Hatta Jolie ve Pitt çifti de bu konuya kapıyı açık bırakmışlardı. Ancak kendilerine sunulan senaryoların hiçbirini yeterince ilgi çekici bulmadıkları için, beklenen proje hiçbir zaman hayata geçmedi.

Mr. & Mrs. Smith Dizisi 2022’de Amazon Prime Üzerinden Yayınlanacak

Phoebe Waller-Bridge Donald Glover Mr. & Mrs. Smith

Şimdi Jolie ve Pitt olmasa da Bay ve Bayan Smith geri dönüyor! Amazon Stüdyoları başkanı Jennifer Salke, Instagram üzerinden paylaştığı gönderide göre; başrollerinde Donald Glover ve Phoebe Waller-Bridge’nin bulunduğu yeni bir televizyon dizisi uyarlaması hazırlanıyor.

Türü aksiyon komedi olarak planlanan yapım 2022 yılı içerisinde Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

Şu anda başroller ve çıkış yılı dışında dizi hakkında çok fazla bilgi yok. Yazım kadrosunda her iki isim de tam zamanlı çalışacak mı bilinmiyor. Waller-Bridge şu anda Hulu dizisi The First’ün yazarı Francesca Sloane ile birlikte ortak yaratıcı olarak listeleniyor. Ancak bu bağlamda Glover’dan hiç bahsedilmiyor gibi görünüyor.

Donald Glover en çok popüler komedi dizisi Atlanta’daki çalışmaları ile bilinirken Phoebe Waller-Bridge de ülkemizde de çok sevilen Fleagbag ile tanınıyor. Her iki yetenek de bugün en çok talep gören ünlüler arasında yer alıyor.

İkilinin başrolünde yer alacağı Mr. & Mrs. Smith dizisi sizce nasıl olacak? İlgi görecek bir iş çıkacağını düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for periyodiknesriyat periyodiknesriyat dedi ki:

    Phoebe Waller-Bridge’e hayranım. Fleabag’i yazan bu muhteşem insanın yazdığı oynadığı her şey ilgimi çeker.

  2. Avatar for merveriii merveriii dedi ki:

    Bu habere 34567890987654 puan! :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Ağabeyim Orhan Veli - Seray Şahinler

Ağabeyim Orhan Veli – Seray Şahinler | Yazarının Kaleminden

Ecinniler Dergisi 7. Sayı Edgar Allan Poe

Ecinniler Dergisi 7. Sayı Edgar Allan Poe Dosyası ile Geliyor