in ,

Star Trek: Picard’ın 2. Sezonundan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Star Trek: Picard 2. sezonu için yeni bir fragman yayınladı. Patrick Stewart’lı Jean-Luc Picard’ın maceraları farklı zaman dilimlerinde devam ediyor.

Star Trek: Picard 2. Sezon Yeni Fragman

Star Trek: Picard 2. sezon için yeni bir fragman daha yayınlandı. Patrick Stewart’lı Jean-Luc Picard’ın ileri yaşlarında yaşadığı maceralarını konu alan 2. sezon The Next Generation evrenine yeni bir bakış atmamızı sağlayacak.

Picard serisi Paramount Plus tarafından Star Trek: The Next Generation serisinde tanıtılan ve Patrick Stewart tarafından canlandırılan Jean-Luc Picard’ın maceralarını konu alıyor. Dizinin ilk sezonu eleştirmenler tarafından karışık yorumlar almıştı. Ayrıca Koronavirüs pandemisine denk gelen çekim süreci yüzünden birkaç kez ertelenmek zorunda kalmıştı.

Star Trek Day bünyesinde yapılan açıklamaya göre Picard şimdiden 3. sezon onayını da almış durumda. ViacomCBS üzerinden yayınlanması beklenen dizi 2023 yılının başlarında izleyici ile buluşacak.

Paramount Plus ise 2. sezon için ikinci fragmanı yayınladı. Yeni görüntüler, beklenen sezonun teması olan zaman yolculuğu konusunu daha derinden ele alıyor. Picard ve ekibinin 2024 yılında Dünya’ya gelişiyle birlikte yaşanan bazen komik bazen hüzünlü macerasını anlatacak.

Star Trek: Picard 2. Sezon Yeni Fragman | İZLE

Yeni sezon aynı zamanda tanıdık karakterleri de yeniden ekrana taşıyor. İkinci sezonun ilk fragmanı ile gördüğümüz John de Lancie tarafından canlandırılan Q ve Whoopi Goldberg’in oynadığı Guinan gibi karakterler kadroda yer alıyor. Aynı zamanda fragmanda görünen ve The Borg Quenn‘i canlandıran Annie Wersching de izleyici ile buluşacak.

Star Trek: Picard, Uzay Yolu serileri boyunca günümüz dünyasını ziyaret eden ilk seri değil. Ancak Patrick Stewart ve eşlik eden oyuncularla birlikte bunun görsel şölen şeklinde yapılıyor olması oldukça heyecan verici. Zaman yolculuğu konusu herhangi bir şekilde anlatması zor olsa da fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ekip bunun altından kalkmış gibi görünüyor. Bekleneni veremeyen ilk sezondan sonra ekibin buna ihtiyacı olduğunu söylemek mümkün. İkinci sezonun Star Trek efsanesini yeniden ayağa kaldırıp “izlenmesi gerekenler” arasına çıkarması bekleniyor.

Star Trek: Picard ikinci sezonuyla Paramount+ üzerinden izlenebiliyor. Bununla birlikte yapım Amerika dışı ülkelerde Amazon Prime Video üzerinden takip ediliyor. Patrick Stewart’ın başrolünde oynadığı dizinin yeni sezonu, 3 Mart 2022 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Siz Picard 2. sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Flash Grant Gustin DC Sinematik Evreni

The Flash Filminde Dizinin Yıldızı Grant Gustin de Rol Alacak

Beter Ol Mitat Karaman! - Doğu Yücel

Doğu Yücel’in Tanıdık Karakterinden Bir Yalnızlık Komedyası: “Beter Ol Mitat Karaman!”