in ,

The Crown 4. Sezon Fragmanı: Peri Masalları Gerçek Oluyor

The Crown 4. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in sevilen tarih ve dram dizisi, yeni bölümleriyle çok yakında ekranlara geliyor.

The Crown 4. Sezon

The Crown 4. sezon fragmanı paylaşıldı. Netflix’in sevilen tarih ve dram dizisi, Kraliçe II. Elizabeth hüküm sürdüğü yılları ve Britanya’nın yakın tarihini konu ediniyor.

Emmy ödüllü dizi, tarihi dramalarıyla tanınan Peter Morgan tarafından yaratıldı. Kraliçe Elizabeth’i gençliğinden başlayıp günümüze kadar takip eden yapım, karakterlerin yaşlanmasını yansıtmak için iki sezonda bir değişen oyuncu kadrosu ile toplam altı sezon olarak planlandı. Dizinin 4. sezonu da, Emma Corrin tarafından canlandırılan Prenses Diana’nın yer aldığı ilk sezon olacak.

İlk iki sezon, Kraliçe Elizabeth rolünü Claire Foy üstlenmişti. Bu iki sezon 2017’de sona erdi. Şovda artık Kraliçe Elizabeth rolünde Oscar ödüllü Olivia Colman bulunuyor. Kendisine kadroda Helena Bonham Carter, Tobias Menzies ve Charles Dance gibi isimler eşlik ediyor. Crown’ın 4. sezonu hem monarşinin en çalkantılı zamanlarını anlattığı, hem de Prenses Diana ve Margaret Thatcher gibi bazı ikonik İngiliz figürlerini tasvir etmeye hazırlandığı için merakla bekleniyor.

Geçen ay çıkış tarihi duyurulan dizinin ilk resmi tanıtım fragmanı da nihayet yayınlandı. “Peri masallarına konu olacak bir hikâye,” cümlesiyle paylaşılan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Crown 4. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

The Crown, İngiliz monarşisinin son yıllarını anlatmaya başladığında, tüm gözler ailenin içindeki ve etrafında dönen insanları izleyecek. Hatırlanacağı üzere Prenses Diana’nın ölümü Buckingham Sarayı’nı sallayan en büyük skandallardan biriydi. Etkileri yıllar sonra hâlâ hissediliyor. Prens Charles ile evliliği yıllardır gazetelerde durmadan yer buluyordu ve olaylar, insanların zihninde bugün bile taze olacak kadar yeniydi.

Dizin dördüncü sezonunda Demir Leydi Margaret Thatcher’a hayat veren isim Gillian Anderson olacak. Kendisini The X-Files, The Fall, Bleak House ve Sex Education gibi yapımlardan tanıyoruz. Prenses Margaret rolünde Helena Bonham Carter’ı, Prens Philip rolünde Tobias Menzies’i, Prens Charles rolünde Josh O’Connor’ı ve Antony Armstrong-Jones rolünde Ben Daniels’ı göreceğiz.

The Crown 4. sezonu, 15 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizinin 5. sezonunda Elizabeth Debicki’nin Prenses Diana’yı canlandıracağını hatırlatalım.

The Crown’ın 4. sezonu için yayınlanan resmi tanıtım fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.


* Sitemizdeki tüm Dizi Fragmanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Godzilla Müzesi

Godzilla Müzesi Açıldı: Japonya’nın Dev Canavarı Sizi “Ağzının İçine” Davet Ediyor

Kıpırdamıyoruz - İsmail Güzelsoy

Kıpırdamıyoruz: İsmail Güzelsoy, İstanbul’un Kaydedilmemiş Mahşerini Anlatıyor