in

Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson, Neill Blomkamp’in de Dahil Olduğu Yeni Bilimkurgu Filminde Oynayacaklar

Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson’lı yeni bilimkurgu filmi “Ash” duyuruldu. Neill Blomkamp’in yapımcısı olduğu filmi Flying Lotus yönetecek.

Ash Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson Neill Blomkamp yeni bilimkurgu filmi

Ash adlı yeni bilimkurgu filmi duyuruldu. Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson, Neill Blomkamp’in yapımcı koltuğunda oturduğu bilimkurgu gerilim filminde rol almaya hazırlanıyorlar.

Daha çok Flying Lotus adıyla bilinen ve Kuso’yu da yönetmiş olan yapımcı ve müzisyen Steven Ellison, yeni bilimkurgu filmini yönetmeye hazırlanıyor. Flying Lotus ayrıca bir bölüm yazıp yönettiği V/H/S/99 antoloji filmiyle de tanınıyor. District 9 ile adını duyurmuş olan Neill Blomkamp da filmin yürütücü yapımcılığını Flying Lotus ile birlikte üstlenecek.

The Wrap’in haberine göre Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson, bir dedektiflik öyküsü olan benzersiz bir bilimkurgu filminde, küçük bir kadronun başrollerinde yer alacak. Ash adıyla çıkacak olan filmin konusu, uzak bir gezegendebir astronotun uyanıp mürettebatını vahşice öldürülmüş olarak bulmasını konu alıyor. Başka bir astronot onu kurtarmaya geliyor ve bu da ikisini ne olduğunu araştırmaya sevk ediyor. Ardından bu durumu korkunç olaylar takip ediyor ve astronotları birbirlerine güvenip güvenemeyeceklerini sorgulamaya bırakıyor.

Tessa Thompson Ash

Filmin yönetmeni Ellison, Gordon-Levitt ve Thompson’ın oyuncu kadrosuna katılması konusunda “En yetenekli oyunculardan bazılarıyla işbirliği yapmak mutlak bir rüyanın gerçekleşmesi gibi,” dedi.

Yeni Bilimkurgu Filmi “Ash”in Çekimleri 2023’te Başlayacak

Gordon-Levitt son birkaç yıldır Bay Corman ve Super Pumped: The Battle for Uber gibi dizilerde aktif olarak yer almaya devam ediyor. Ayrıca Disney+’ta yayınlanacak olan ve yönetmenliğini Robert Zemeckis’in üstlendiği live-action Pinokyo filminde Jiminy Cricket rolüne de ses veriyor. Thompson da son birkaç yıldır yoğun bir kariyere sahipti. İzleyiciler kendisini son olarak Marvel Sinematik Evreni filmi Thor: Love and Thunder ’da görme fırsatına eriştiler. Ayrıca Westworld dizisinde de oynuyor. Son olarak Creed III filminde de rol alacağı biliniyor.

Joseph Gordon-Levitt Ash

Ash’in prodüksiyonunun 2023’te Yeni Zelanda’da başlaması bekleniyor. Filmin çekimleri başladıkça diğer oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler daha da netlik kazanacak.

Joseph Gordon-Levitt ve Tessa Thompson’lı yeni bilimkurgu filmi Ash hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce Neill Blomkamp’in dahil olduğu yapım nasıl olacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Wrap

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Babamın Bağlaması - Kemal Varol

Kemal Varol’dan Âşıklar Bayramı’na İkinci Perde: “Babamın Bağlaması”

The Invitation gişe rakamları

Modern Drakula Filmi “The Invitation” ABD Gişesinde Hızlı Başladı