in

Avengers: Endgame Filminin Süresi Belli Oldu

Tam bir ay sonra beyazperdede izleme fırsatına erişeceğimiz Avengers: Endgame filminin süresi belli oldu ve tahminler doğru çıktı!

avengers endgame
- Reklam -

Gelen ve neredeyse hiçbir spoiler içermeyen fragmanlarıyla bile bizleri büyük bir heyecana sürüklemeyi başaran yapım için artık gün saymaya başladık. Marvel’ın merakla beklenen Avengers: Endgame filminin süresi açıklandı.

Tahmin edildiği gibi film, Marvel Sinematik Evreni’nin en uzun film unvanını Avengers: Infinity War’dan alacak. Yeni film toplamda 3 saat 2 dakika olacak. Daha önce de bununla ilgili söylentiler olmuş fakat herhangi bir şekilde doğrulanmamıştı. Fakat nihayet filmin yönetmenleri olan Russo Kardeşler bu iddiayı doğruladı. Avengers: Infinity War’da bu sürenin 2 saat 40 dakika olduğunu da hatırlatalım.

Merakla beklenen Avengers: Endgame filmi için şu an hala birçok teori konuşulsa da nihai sonucu çıktıktan sonra göreceğiz. Sürenin uzun olmasıyla ilgili olarak da seriyi merakla bekleyenler durumdan hiç şikayetçi değil diyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz?

- Reklam -
- Reklam -

avengers endgame poster

Filmin şimdilik yayınlanan resmi özeti şu şekilde:
“Avengers Infinity War”un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi’nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos’un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.
Avengers: Endgame 25 Nisan 2019’da sinemalarda.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Zaten ancak bağlarlar hikayeyi. Heyecanla bekliyorum. :smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

TerraGenesis inceleme

TerraGenesis: Dünyalaştırma Nedir, Nasıl Yapılır?

game of thrones ust

HBO’dan Demir Taht Avı