in

Bill Murray, Ant-Man and the Wasp: Quantumania Filminde Rol Alacak

Bill Murray, Marvel Sinematik Evreni yapımı Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminde rol alacağını açıkladı.

Bill Murray, Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Bill Murray, Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminin kadrosuna katıldığını açıkladı.

Hollywood’un en tanınmış isimlerinden biri olan ve Ghostbusters, Groundhog Day ve Lost in Translation gibi ünlü yapımların bir parçası haline gelen Bill Murray, yeni yapımlarla hayranlarına kendini göstermeye devam ediyor. Kendisi son olarak Wes Anderson’ın The French Dispatch filmde rol aldı ve bu yıl içerisinde vizyona girecek olan Ghostbusters: Afterlife ile geri dönecek.

Aslında kendisi daha önce de bu tarz seri filmler için bazı işler yaptı ancak sonuçlar onun adına pek iyi olmadı. Charlie’s Angels (Charlie’nin Melekleri) setinde Lucy Liu ile oldukça ses getiren bir anlaşmazlık yaşadı, bu nedenle devam filminden çıkarıldı. Garfield senaryosunu Coen Kardeşler’den biri tarafından yazıldığını düşündüğü için ilk filme imza attı ama sonra buna pişman olduğunu açıkladı. Bununla birlikte her iki Space Jam filminde de yer aldı. Ayrıca 2016 yılında vizyona giren Jungle Book’taki Baloo karakterine sesini verdi. Her iki film de gişe rekorları kırdı. Şimdi ise ünlü oyuncu süper kahraman evrenine girmeye hazırlanıyor.

Oyuncu geçen günlerde Alman Frankfurter Allgemeine gazetesinin sorularını yanıtladı. Röportajda bir Marvel filminde rol aldığını açıkladı. Filmin adını söylemese de yönetmenin Peyton Reed tarafından yönetilen önceki filmi Get It On’a atıfta bulundu ve Marvel filminin Ant-Man and the Wasp: Quantumania olduğu böylece ortaya çıktı. Bill Murray, süper kahraman filmleriyle pek ilgilenmediğini ve rolünün büyük olasılıkla tek seferlik bir rol olduğunu söyledi.

Bill Murray Ant-Man 3 Filminde Tek Seferlik Bir Rol Üstlendi

Ant-Man 3 and the Wasp: Quantumania

“Geçenlerde bir Marvel filmi çekimlerine katıldım. Muhtemelen söylememem gerekli ama boşver. Bazıları neden böyle bir projede yer aldığıma şaşırdı. Ama benim için olay çok açıktı: Yönetmeni tanıyordum ve onu gerçekten çok seviyorum. Komikti, alçakgönüllüydü, bir yönetmenden ne beklenirse. Kendisi yıllar önce Bring It On – Girls United (Gençlik Ateşi) adı altında bir film yapmıştı, bence çok iyiydi. Bu yüzden kabul ettim. Bir aktör olarak bu devasa çizgi roman uyarlamalarıyla ilgilenmiyorum, aksi halde…Şöyle söyleyelim: yönetmen iyi bir adam ve şimdi en azından ne olduğunu denedim ve bir Marvel filminin nasıl olması gerektiğini anladım. Ama bu deneyime ikinci kez ihtiyacım olduğunu sanmıyorum.”

Çekimleri hâlen devam eden Ant-Man and the Wasp: Quantumania, 28 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek. Filmde, Loki dizisinde de adı geçen Kang the Conqueror karakteri gözükecek ve rolü Oscar ödüllü Christian Bale oynayacak. Aynı zamanda filmin çekimlerinin bir kısmının Kapadokya’da yapıldığını da hatırlatalım.

Bill Murray’in tek seferlik de olsa Marvel Sinematik Evreni’nde yer alacak olması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

    Sevdiğim bir oyuncu, olumlu katkıda bulunacağını düşünüyorum :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Antarktika orman yangınları

Antarktika 75 Milyon Yıl Önce Dev Orman Yangınları ile Kavruluyordu

The Wheel of Time Fragmanı - zaman çarkı amazon

The Wheel of Time Fragmanı: Amazon’un Zaman Çarkı Uyarlaması Yaklaşıyor