in

Game of Thrones Yıldızı Kit Harington’ın Marvel Filmlerindeki Rolü Belli Oldu

Game of Thrones dizisindeki Jon Snow rolüyle tanıdığımız Kit Harington, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil oldu! Üstelik hangi filmde oynayacağı ve üstleneceği rolü de belli oldu.

Game of Thrones Kit Harington Marvel
- Reklam -
- Reklam -

Bizler onu 8 yıldır oynadığı Game of Thrones dizisindeki meşhur Jon Snow olarak tanıyoruz. Westeros topraklarında geçirdiği onca süre boyunca aslında tahtın asıl varisi olduğunu öğrenmemizle bizleri daha da heyecana sokan ismi artık yeni bir karakter olarak tanıyacağız. Üstelik Marvel Sinematik Evreni’nde!

Kit Harington, geçtiğimiz San Diego Comic-Con’da duyurulan The Eternals filminin kadrosuna dahil oldu. Söz konusu duyuru bizzat Marvel Stüdyoları’nın patronu Kevin Feige’den geldi. Kasım 2020’de beyaz perdede olması beklenen filmin önceden duyurulan yıldız isimlerine böylece bir kişi daha eklenmiş oldu. Bildiğiniz gibi ilk duyuruda filmde Angelina Jolie, Salma Hayek gibi isimlerin yer aldığı duyurulmuştu.

Kit Harington Marvel black knight

- Reklam -

Kit Harington, Black Knight Karakterini Canlandıracak

Üstelik D23 Expo’da verilen bilgi bununla da sanırılı değil. Ünlü oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı da belli oldu. Kit Harington’ın filmde canlandıracağı karakter Black Knight olacak. Gerçek adı Dane Whitman olan Black Knight, aslında nesilden nesile geçen bir isimdir. Ebony Blade’in taşıyıcılarına denir. Dane Whitman da Black Knight’ların sonuncusudur. Bu ismi çizgi romanlarda ilk defa 1967 yılında gördük.

Kit Harington’ın oynayacağı karakter bir Eternal olmadığı için aslında bu durumu bir avantaj olarak da görebiliriz. Çünkü yeni ve olası bir Avengers filminde, Black Knight karakteri tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi ekiple güçlerini birleştirebilir ve Harington’ı da tekrar izleme şansına erişebiliriz.

Black Knight marvel karakteri

- Reklam -

Tabii bir de yıldız aktörün bu rolde olması dolayısıyla hayal kırıklığı yaşayan hayranlar da olacak. Çünkü birçok kişi kendisini yeni Wolverine rolünde görmek istiyor, hatta bununla ilgili bazı dedikodular dolaşıyordu. Bugün yapılan açıklamayla birlikte bu ihtimal de ortadan kayboldu. Yine de Harington adamantium pençelerini almayacak olsa da, Game of Thrones dizisinde kardeşi rolündeki Richard Madden ile tekrar bir araya gelecek olması oldukça sevindirici. Madden, Game of Thrones’da Robb Stark rolünü canlandırıyordu.

Karakterle ilgili daha fazla bilgi şimdilik yok. Önümüzdeki süreçte kendisiyle ilgili daha fazla bilgi almak için sabırsızlanıyoruz.

Siz bu yeni gelişme için ne düşünüyorsunuz? Sizce Kit Harrington, Black Knight karakteri için doğru bir seçim miydi?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.


* Disney+ Orijinal Dizileri Duyuruldu: Ms. Marvel, Moon Knight ve She-Hulk

* Disney’in Yeni Star Wars Dizisi The Mandalorian, İlk Fragmanıyla Bizlerle

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Breaking Bad Film Fragman

Breaking Bad Filminin Adı Belli Oldu ve İlk Fragman Yayınlandı

Doctor Strange Thanos Avengers

Avengers Filmleri Esnasında Çoklu Evren’deki Kaosu Thanos mu Başlattı?