in

Run Rabbit Run Başrolü Elisabeth Moss Oldu

Elisabeth Moss ve Daina Reid yeniden bir arada. Ünlü oyuncu modern bir hayalet hikâyesini işleyecek olan Run Rabbit Run filminin başrolünde oynayacak.

Elisabeth Moss The Handmaid’s Tale Run Rabbit Run
- Reklam -
- Reklam -

Koronavirüs salgını etkisini göstermeyi sürdürürken girdiğimiz “yeni normal” sürecinde kimi film ve diziler için yönetmenler koltuklarına geçip çekimleri başlattı. Avustralya yapımı korku filmi olan Run Rabbit Run filminin kadrosuna Elisabeth Moss da dahil oldu. Reid ile Moss daha önce Hulu dizisi The Handmaid’s Tale projesinde birlikte görev almışlardı.

Modern bir hayalet hikâyesini işleyecek olan film, hayat hakkında katı bakış açısına sahip bir doğum uzmanını konu alacak. Doktor, kızı Mia’nın tuhaf davranışlarının sebebini anlamaya çalışırken bir yandan da inandığı şeylerle mücadele ederek geçmişinden gelen bir hayaletle yüzleşecek.

Elisabeth Moss Run Rabbit Run

- Reklam -

Filmin senaryosu, XYZ Films’le birlikte ortak çalışan Carver Films’ten Anna McLeish ve Sarah Shaw’ın roman yazarı Hannah Kent’le birlikte geliştirdiği bir fikirden yola çıkarak yazıldı. Proje, Film Victoria and the South Australian Film Corporation’la ortak bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Elisabeth Moss’lı Run Rabbit Run Vizyon Tarihi Henüz Açıklanmadı

Run Rabbit Run, Cannes bağlantılı olup da Antipodes’ta çekileceği açıklanan ikinci film. Bu dönemde film yapımcıları, COVID-19 vakalarının daha az görüldüğü bölgeleri tercih ettiği için çekimlerin Antipodes’ta gerçekleştirilecek olması da normal bir durum. Ayrıca XYZ Films, projeyi Finlandiya’daki IPR’la olan fonundan kullanarak Screen Australia’yla birlikte ortak bir iş yürütüyor.

Elisabeth Moss, The Invisible Man ve Her Smell yapımlarından tanıdığımız bir isim. Ayrıca, oyuncunun yer aldığı The French Dispatch ve Next Goal Wins filmlerinin yolda olduğunu da belirtelim. Ünlü oyuncu WME, Independent Talent Group ve Ribisi Entertainment Group tarafından temsil ediliyor.

- Reklam -

Elisabeth Moss Run Rabbit Run

Yönetmen Daina Reid de The Handmaid’s Tale’ın birkaç bölümünün yanı sıra, HBO için The Outsider’ı, Amazon içinse Upload’u çekmişti. Kendisini temsil eden şirketlerse ICM Partners ve RGM Artists.

Projenin yapımcılarına ve senaryo ekibinde yer alanlara bakılırsa merak uyandırıcı bir filmle karşılaşacağız gibi görünüyor. Avustralya yapımı korku filmi Run Rabbit Run ve projeye Elisabeth Moss’ın dahil oluşu hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyuncunun önceki yapımları göz önünde bulundurulursa, bu filmde de iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşmayı unutmayın.


* The Changeling Yeniden Uyarlanıyor: Korku Klasiği Geri Dönecek

Kaynak: Deadline

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

beyond blue oyun inceleme

Beyond Blue İncelemesi: Uçsuz Bucaksız Maviliklere Doğru

Spider-Man Miles Morales oyun

Spider-Man: Miles Morales Oyunu Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı