in

Sonic the Hedgehog 2 Vizyon Tarihi Açıklandı

Sonic the Hedgehog 2 filminin olası vizyon tarihi açıklandı. Paramount Pictures, Kirpi Sonic’i beyaz perdeye geri getiriyor.

Sonic the Hedgehog 2 Vizyon Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

İlk filmi ile hem övgülerin hem de yergilerin hedefi olan Kirpi Sonic beyaz perdeye geri dönüyor. Paramount Pictures, Sonic the Hedgehog 2 filminin vizyon tarihini açıkladı. Yeni macera için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yapımın geliştirilme süreci ve nasıl bir konu üzerinden ilerleyeceği hâlâ belirsiz fakat filmin başına yönetmen olarak yine Jeff Fowler’ın geçmesi muhtemel. İlk film, SEGA’nın sempatik, mavi, hiperaktif ve hız tutkunu karakteri Sonic üzerinden ilerliyordu ve yapımın seslendirme ekibinde James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter ve Ben Schwartz gibi başarılı isimler bulunuyordu.

Sonic, geçen şubat ayında izleyiciyle buluşma fırsatı yakalamıştı. Yapım, 58 milyon dolarlık hasılatla en iyi açılışı yakalayan video oyunu uyarlaması olarak Box Office’in kayıtlarına geçmeyi de başardı.

- Reklam -

Sonic the Hedgehog 2 Filminde Bizleri Neler Bekliyor?

İkinci filmin senaryosunu yine önceki filmde olduğu gibi Pat Casey ve Josh Miller üstlenecek. Neal H. Moritz, Toby Ascher ve Toru Nakahara yine yapımcı kadrosundalar ve Hajime Satomi, Haruki Satomi ve Tim Miller ise yürütücü yapımcı olarak kadrodalar.

Sonic the Hedgehog 2 Tails

Şimdilik film hakkında pek fazla bir bilgi bulunmasa da, en son ilk filmin kapanış sahnesinde görünen Tails ile bağlantılı bir proje olacağı düşünülüyor. Tails, iki kuyruğunu çırparak uçabilen bir tilki. Sonic ve ikisinin atılacağı epik bir macera sevenlerini mutlu edecektir. Tabii hayranların düşünceleri tamamen bir teoriden ibaret. Paramount Pictures cephesinden henüz konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

Sonic the Hedgehog 2 filmi 8 Nisan 2022 tarihinde vizyona girecek.

- Reklam -

Sonic the Hedgehog Pandemi Nedeniyle Çin’de Vizyon Görememişti

Bildiğiniz üzere, ilk film Çin’de başlayan ve etkisi bütün dünyaya yayılan Koronavirüs salgını nedeniyle Çin de dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde gösterime girememişti. Özellikle Çin’in sinema salonları ve benzeri mekanları kapatması Sonic’in izleyici sayısına büyük bir ket vurdu.

Sonic the Hedgehog 2

Belirlenen tarih 8 Nisan 2022 olduğu için, patlak veren salgının hafiflemesi ya da bitmesi sonrası yeni filmin tüm dünyada vizyona girmesi bekleniyor.

Sonic the Hedgehog 2’da Tails’i görmek ister miydiniz? Sizce film dijital platformlar üzerinden mi yoksa beyaz perdede mi izleyici ile buluşacak? Görüşlerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.


* Sonic the Hedgehog İncelemesi: Hızlı ve Çok Şirin!

Kaynak: The Wrap

Oğuzhan Karacaoğlan

Edebiyatın her türü ile haşır neşir, konsept sanat ve karakter tasarımı delisi. İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrenimine devam eden arada bir kendi diyarlarında kaybolan en tazesinden bir yazar adayı.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Rena Rena dedi ki:

    Bari diğerlerini de göreydik… Ama Tails olursa iyi olur bence

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Mark Dawson The Cleaner

Kendi Kitabından Yüzlerce Satın Alan Yazar, Çok Satanlar Listesinden Kaldırıldı

Guillermo del Toro, Frankenstein Üçlemesi

Guillermo del Toro, Frankenstein Üçlemesi Yapmak İsiyor