in

Sylvester Stallone Yeni Filmi Demolition Man 2 ile Geliyor

Sylvester Stallone, Demolition Man 2 filmi üzerine Warner Bros. ile çalıştıklarını doğruladı. Stallone, Cezalandırıcı’yı geri getiriyor.

Sylvester Stallone - Demolition Man 2
- Reklam -
- Reklam -

Sylvester Stallone üretmeye devam ediyor. İtalyan kökenli Amerikalı oyuncu Rambo: Last Blood sonrası yeni yapımlarını birbiri ardına sıralıyor. Stallone, çekim aşamasındaki Samaritan ve ön hazırlığı devam eden Little America ile birlikte bir filmle daha karşımızda olacağını doğruladı. Üstelik bu defa eski bir yapımın geri dönüşüne şahit oluyoruz. Demolition Man 2, Warner Bros. ile birlikte resmen geliyor.

Son yıllarda beyaz perdede 80 ve 90’lı yılların yapımlarının yeniden çevrimi ya da devam filmlerini görmek sıradan bir hal aldı. Görünüşe göre Sylvester Stallone da bu zinciri kırmak niyetinde değil. 1993 tarihli bilimkurgu ve aksiyon türlerindeki Demolition Man filmi için şimdi bir de devam filmi söz konusu.

Türkçe adı Cezalandırıcı olan Demoltion Man, Marco Brambilla yönetmenliğinde döneminin ilgi çeken yapımları arasında yer almayı başarmıştı. Kadrosundaki Wesley Snipes ve Sandra Bullock gibi isimlerle de ses getiren yapım, dünya çapında 159 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti.

- Reklam -

Sylvester Stallone - Demolition Man 2

Sylvester Stallone’nin John Spartan adlı süper polisi canlandırdığı ilk filmde Spartan, yapığı bir hata nedeniyle dondurulur. 2032 yılında buzları eriyen ve göreve geri dönen Spartan’ı ise bambaşka bir hayat bekliyordur.

Sylvester Stallone, Demolition Man 2 Çalışmalarının Başladığını Duyurdu

Başarılı aktör Stallone, geçen günlerde Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir soru – cevap etkinliği sırasında; Demolition Man 2 filmi için Warner Bros. ile çalışmalara başladıklarını doğruladı.

“Warner Bros. ile çalışıyoruz ve harika görünüyor. Bu iş ortaya çıkmalı ve çıkacak,” ifadelerini kullanan Stallone; hikâye ya da en azından senaryo çalışmalarının yapıldığını işaret etti.

- Reklam -

Elbette yeni filme dair tüm bilgilerimiz bunlarla sınırlı. Demolition Man’in devamını anlatacak filmin konusu ve diğer detayları hakkında pek fazla bilgimiz yok. Ancak bu haberin hem aksiyon hem de bilimkurgu sinemasına ilgi duyan izleyicileri oldukça heyecanlandıracağından eminiz.

Sylvester Stallone - Demolition Man 2

Stallone ismi şu sıralar akıbeti belirsiz olan The Expendables 4 (Cehennem Melekleri 4) filmi için de geçiyor. 73 yaşındaki oyuncu Rocky Balboa ve Rambo filmleri ile sinema tarihinin unutulmaz isimleri arasına adını yazdırmıştı.

Peki siz yeni bir Demolition Man filmi için ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


* Tom Cruise ile Elon Musk Uzayda Film Çekecek

Kaynak: Comic Book

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Bize eski heyecanı yaşatmaz yenilere de yeni bir şey veremez gibi duruyor. :slight_smile:

 2. Avatar for mit mit dedi ki:

  İlk filmi çok severim. Parliment Pazar Gecesi Sineması kuşağı sağ olsun, yüz kere izlemişimdir herhalde :smile: Stallone’nin John Spartan ve Yargıç Dredd rollerini karıştırmaya başlamıştım artık, o derece…

  Wesley Snipes da psikopat rolünü müthiş oynamıştı. “Simon diyor ki…” repliği de bu katile güzel uymuştu.

  Bakalım meşhur üç istiridyenin ne olduğunu bu sefer açıklayacaklar mı? :joy::joy: Gerçi çok ümitli değilim, güzel olacağını sanmıyorum.

 3. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Açıklamazlar bence çünkü ‘‘gerek kalmamıştı’’ filmde. :smiley:

 4. Avatar for mit mit dedi ki:

  Doğru ya… Siz biraz pislenmeyi öğrenin, siz de biraz temizlenmeyi. Olsun, biz de fare burger yeriz :smile:

 5. Avatar for Everfever Everfever dedi ki:

  SJW kültürüyle ne kadar çok dalga geçerse o kadar başarılı olacak ve eleştirmenlerin nefretini toplayacaktır. Tabii ki ilk filmden yola çıkarak böyle düşünüyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

Space Force Fragmanı Netflix

Space Force Fragmanı: Netflix’ten The Office Rüzgârları Estiren Yeni Yapım

Simone de Beauvoir - Les Inséparables - Ayrılamazlar

Simone de Beauvoir İmzalı “Ayrılamazlar” Romanı İlk Kez Gün Yüzüne Çıkıyor