in

The Batman Üçlemesinde Joker Karakeri İçin Johnny Depp İddiası

The Batman üçlemesinde Joker rolünü Johnny Depp canlandırabilir. Ünlü oyuncu bir sonraki serinin baş kötüsü mü olacak?

johnny depp batman joker

The Batman filmiyle ilgili heyecan verici haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri başlayan ve sızdırılan görüntüler ile hem Batsuit hem de Batcylcle’ı gördüğümüz film Joker karakterini de içerebilir. Üstelik DC Sinematik Evreni’nin yeni Joker’i için düşünülen isim Johnny Depp.

Aslında Depp, kariyerinin çoğunda Joker karakteriyle adı anılmış bir isim. Christopher Nolan’ın çektiği Batman üçlemesinde Heath Ledger’ın adı ilan edilmeden önce karakteri oynayacak favori isim olarak Johnny Depp konuşuluyordu. (Adrian Brody’nin adı da Depp ile anılan isimlerden biriydi.) Görünüşe göre on yıldan fazladır süregelen bu hayran teorileri gerçek oluyor.

johnny depp the batman joker

We Got This Covered sitesinin kaynaklarına göre Warner Bros., palyaço suratlı suç imparatorunu canlandırması için oyuncu arayışlarına başladı ve şu anda da rolün en büyük adayı Johnny Depp olarak gözüküyor. Şimdilik anlaşma yapılması halinde karakterin ilk filmde değil sonraki 2 filmde ortaya çıkacağı da yapılan iddialar arasında. Ancak bilindiği üzere çekimler yeni başladı ve filmin senaryosuyla ilgili bazı söylentiler haricinde hâlâ ipucu yok. Bu sebeple karakterin ilk filmde de gözükmesi olası.

Johnny Depp’in Yıldızı Tekrar Parlayabilir mi?

Söz konusu haber doğru çıkarsa Depp’in son yıllarda yaşadığı kariyer sorunlarının da sonlanacağının bir işareti olabilir. Eski eşi Amber Heard ile yaşadığı sorunlar ve uzun süredir yasal olarak devam eden mahkeme sonucunda oyuncu özellikle feminist çevre tarafından çokça yargılanmıştı. Ancak daha sonradan Depp’in lehine gibi görünen bir ses kaydının ortaya çıkmasıyla son zamanlarda aktöre karşı alınan tavırlar daha hafiflemiş gibi duruyor.

Joker

Her ne olursa olsun 2020’ler Joker’in yılları olacak gibi duruyor. Hem The Batman üçlemesinde yeni bir Joker gözükecek hem de Warner Bros’un ’Jokerverse’ olarak adlandırdığı yeni bir seriyle Todd Phillips’in orijin filminin devamını da istediği biliniyor. Belki de ilerleyen yıllarda Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Arthur Fleck’in, DCEU’daki rakip Joker’e karşı üstünlük için savaştığını görebiliriz. Siz ne dersiniz?

Kayıp Rıhtım Forum’da bu iddia ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Suicide Squad Çekimleri Tamamlandı

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Gurlino Gurlino dedi ki:

    Saçmalığın daniskası. Orada Oscar almış bir Joker varken bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

    image

  2. Avatar for SteveRogers SteveRogers dedi ki:

    Haber We Got This Covered sitesinden geliyor. O site Clickbait bir site. Güvenilir değil.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Lagari Bilimkurgu Fanzini 5. Sayı

Lagari Bilimkurgu Fanzini 5. Sayısı ile Raflarda

bombshell inceleme

Bombshell İncelemesi: Taciz Skandalına Tartışmalı Bir Yaklaşım