Will Smith’li Bilimkurgu Filmi “Gemini Man”den Yeni Fragman

Ödüllü yönetmen Ang Lee'nin yönettiği ve Will Smith'in başrolünde oynadığı yeni bilimkurgu filmi "Gemini Man"den yeni bir fragman yayınlandı.

Akademi ödüllü ünlü yönetmen Ang Lee’den yeni bir bilimkurgu filmi geliyor. Will Smith’in başrolde olduğu ve teknolojiyi kullanarak kendi geçmişiyle yüzleştiği Gemini Man (İkizler Projesi) filminden yeni bir fragman geldi.

Film yaşını almış elit bir suikastçının genç klonuyla karşı karşıya kalmasını konu alıyor. Will Smith bu filmde bir kiralık katil olan Henry Brogan’a hayat veriyor. Yaşlandığı için artık bu işlerden kurtulmak isteyen Brogan, tam da bunun için uğraşırken kendini bir savaşın içinde buluyor. Savaştığı kişi de kendisinin 25 yaş daha genç ve dinç halindeki klonu.

Pi’nin Yaşamı ve Kaplan ve Ejderha gibi filmleriyle tanıdığımız Ang Lee tarafından yönetilen filme ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger eşlik ediyor. Başrolde Smith’e Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong da eşlik ediyor. CGI teknolojisinin ne kadar geliştiğini fragmanı izleyince daha iyi bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Gemini Man filminin fragmanı şu şekilde:

Paramount Pictures’ın dağıtımını da üsteleneceği ve uzun süredir üzerinde çalıştığı filmi Gemini Man, 11 Ekim 2019’da beyaz perdede olacak.

Sizler yeni fragmanı nasıl buldunuz? İlgi çekici mi? Beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’larında bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * * * *

Will Smith’in başrolünde oynadığı yeni Aladdin uyarlamasını incelediğimiz yazımız için buraya tıklayın.

GÖZ ATIN  Fransız Ordusu Olası Tehditleri Öngörmek İçin Bilimkurgu Yazarlarından Ekip Kurdu

Stranger Things Kitap

Will Smith’li Bilimkurgu Filmi “Gemini Man”den Yeni Fragman için 2 yorum

  1. Pardus dedi ki:

    Konusu itibariyle pek çekici gelmedi. Ayrıca nedense fragmanı izlediğimde aklıma John Wick geldi. :slight_smile:


  2. Jet Lee’nin “Tek” filminden farkı ne anlamadım ? Gerçi o alternatif evren senaryoluydu.


Will Smith’li Bilimkurgu Filmi “Gemini Man”den Yeni Fragman

Ödüllü yönetmen Ang Lee’nin yönettiği ve Will Smith’in başrolünde oynadığı yeni bilimkurgu filmi “Gemini Man”den yeni bir fragman yayınlandı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Geek, Sinema, Video
Kara Hafta
Kara Hafta Festivali Gençleri Polisiye Öykü Yarışmasına Davet Ediyor

Türkiye'nin polisiye edebiyat festivali Kara Hafta İstanbul'da bu sene tema Alfred Hitchcock. Festival kapsamında ayrıca...

Kapat