in ,

Will Smith’li Bilimkurgu Filmi “Gemini Man”den Yeni Fragman

Ödüllü yönetmen Ang Lee’nin yönettiği ve Will Smith’in başrolünde oynadığı yeni bilimkurgu filmi “Gemini Man”den yeni bir fragman yayınlandı.

Gemini Man Fragman

Akademi ödüllü ünlü yönetmen Ang Lee’den yeni bir bilimkurgu filmi geliyor. Will Smith’in başrolde olduğu ve teknolojiyi kullanarak kendi geçmişiyle yüzleştiği Gemini Man (İkizler Projesi) filminden yeni bir fragman geldi.

Film yaşını almış elit bir suikastçının genç klonuyla karşı karşıya kalmasını konu alıyor. Will Smith bu filmde bir kiralık katil olan Henry Brogan’a hayat veriyor. Yaşlandığı için artık bu işlerden kurtulmak isteyen Brogan, tam da bunun için uğraşırken kendini bir savaşın içinde buluyor. Savaştığı kişi de kendisinin 25 yaş daha genç ve dinç halindeki klonu.

Pi’nin Yaşamı ve Kaplan ve Ejderha gibi filmleriyle tanıdığımız Ang Lee tarafından yönetilen filme ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger eşlik ediyor. Başrolde Smith’e Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong da eşlik ediyor. CGI teknolojisinin ne kadar geliştiğini fragmanı izleyince daha iyi bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Gemini Man filminin fragmanı şu şekilde:

Paramount Pictures’ın dağıtımını da üsteleneceği ve uzun süredir üzerinde çalıştığı filmi Gemini Man, 11 Ekim 2019’da beyaz perdede olacak.

Sizler yeni fragmanı nasıl buldunuz? İlgi çekici mi? Beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’larında bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * * * *

Will Smith’in başrolünde oynadığı yeni Aladdin uyarlamasını incelediğimiz yazımız için buraya tıklayın.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Konusu itibariyle pek çekici gelmedi. Ayrıca nedense fragmanı izlediğimde aklıma John Wick geldi. :slight_smile:

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Jet Lee’nin “Tek” filminden farkı ne anlamadım ? Gerçi o alternatif evren senaryoluydu.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Kara Hafta

Kara Hafta Festivali Gençleri Polisiye Öykü Yarışmasına Davet Ediyor

Mad Max Yeni Filmler

George Miller Açıkladı: Yeni Mad Max Filmleri Yolda!