Kristen Stewart’lı “Underwater” Filminden İlk Fragman

Kristen Stewart ve T.J. Miller gibi isimlerin başrolünde olduğu yeni aksiyon gerilim filmi "Underwater"dan ilk fragman geldi.

Özellikle Alacakaranlık serisiyle ününe ün katan yıldız aktris Kristen Stewart’ın başrolünde olduğu “Underwater” filminden ilk fragman geldi.

Film, su altı laboratuvarlarının bir deprem tarafından tahrip edilmesinden sonra hayatta kalmanın bir yolunu bulmak zorunda kalan bir araştırma ekibini konu alıyor.

Filmin yıldız isimleri arasında Kristen Stewart (American Ultra, Twilight), Jessica Henwick (Iron Fist), T.J. Miller (Deadpool) ve Vincent Cassel (Jason Bourne) gibi isimler bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise daha önce bilimkurgu türündeki The Signal ve Love yapımlarından tanıdığımız William Eubank var.

Aksiyon gerilim filmi türündeki “Underwater”i sualtı araştırma ekibinin üyesi olan Norah Price’ın (Stewart) üzerinden gidiyor. Yeraltı laboratuvarları kaynağı belli olmayan bir deprem tarafından tahrip ediliyor ve bu durum kendilerini birkaç seçenekle baş başa bırakıyor. Oksijen kaybediyorlar, makineleri çalışmıyor ve karadan 5.000 mil uzaktalar. Bulundukları su altı gemisinde, okyanusun dibinde, bir sonraki istasyona yürümeye karar verdiler. Fakat bu kararın ne kadar yanlış olduğunu daha sonradan fark ediyorlar çünkü denizin altında yalnız olmadıklarını keşfediyorlar. Depremin sebebi olan canavar ne olursa olsun, onları takip ediyor ve ekibi tek tek toplamaya başlıyor.

Depremin sebep olduğu yaratıkla birlikte dünya yüzeyinin altında kapana kısılan ekibin macerasını konu alan “Underwater”, 10 Ocak 2020’de beyaz perdedeki yerini alacak.

Underwater film fragmanı:

Sizler yeni fragmanı nasıl buldunuz? Sizce güzel bir iş olacağa benziyor mu? Ve çıktığında gidip izlemeyi düşünüyor musunuz?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

GÖZ ATIN  Deadpool'un Yönetmeninden Neuromancer Filmi Geliyor!
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Kristen Stewart’lı “Underwater” Filminden İlk Fragman için 1 yorum

  1. Pardus dedi ki:

    Hiçbir açıklamayı okumadan fragmana baktım. İlk zamanlarda ‘‘mahsur kalanları kurtarma filmiyse izlemem’’ diyordum ki birisi ‘‘What s that?’’ deyince durdum. :smiley::smiley: Yine de soru işaretlerim var.


Kristen Stewart’lı “Underwater” Filminden İlk Fragman

Kristen Stewart ve T.J. Miller gibi isimlerin başrolünde olduğu yeni aksiyon gerilim filmi “Underwater”dan ilk fragman geldi.

Başa dönün