in ,

“GTA 6” Resmi Duyurusu ve İlk Fragman Çok Yakında Gelebilir

GTA 6 resmi duyurusu bu hafta gelebilir. Rockstar Games’in “Grand Theft Auto VI” için çok yakında bir fragman yayınlayacağı öne sürüldü.

GTA 6 Resmi Duyuru ve Fragman
- Reklam -
- Reklam -

GTA 6 resmi duyurusu bu hafta içinde paylaşılabilir. Rockstar Games’in uzun yıllardır merakla beklenen Grand Theft Auto VI oyununda geri sayım sona ermeye ‘hiç olmadığı kadar’ yakın.

Oyun basınında öne çıkan gazetecilerden birisi olan Bloomberg’den Jason Schreier’ın haberine göre GTA 6’nın resmi duyurusu bu hafta yapılacak.

Take-Two Interactive Software Inc.’in bir parçası olarak yayın yapan Rockstar Games, Şubat 2022’de oyunun resmi olarak geliştirildiğini ilk defa doğrulamıştı. Şimdi ise GTA 6 için yeni detayların, hatta bir fragmanın yolda olduğu iddiası öne çıktı.

- Reklam -

Rockstar Games gelecek aralık ayında 25. yıldönümünü kutlayacak. Bu kutlamaya Grand Theft Auto VI için özel bir fragmanın eşlik etmesi planlanıyor.

“GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?” Sorusu Yanıt Bulabilir

1997 yılında oyun dünyasına adım atan Grand Theft Auto markası yıllar içerisinde yalnızca oyun sektöründe değil, eğlence dünyasında da öne çıkan markalardan birisi oldu. Serinin son oyunu Grand Theft Auto V 2015’te çıktı ve beraberinde gelen çevrimiçi mod ile birlikte GTA 5 hâlâ günümüzün en popüler yapımlarından birisi hâline geldi.

Toplam satışta 185 milyondan fazla kopyaya ulaşan oyun, Minecraft’ın ardından tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunu oldu.

GTA 6 - Rockstar Games

Rockstar son birkaç yılını, son oyunu 2018 yapımı Red Dead Redemption 2’nun yapımı sırasında çalışanların tükenmişlikten şikayet etmelerinin ardından kurumsal kültürünü ve iş-yaşam dengesini düzeltmek için çalışarak geçirdi.

- Reklam -

Geçen yıl ise bir grup bilgisayar korsanı Grand Theft Auto VI’ten saatler süren erken görüntüleri içeren sızıntılar yayınladı. Rockstar “ağa izinsiz girişi” tepkiyle karşıladı ve “hazır olduğunda sizi bir sonraki oyunla düzgün bir şekilde tanıştıracağız” dedi. İki İngiliz genç, bu yılın başlarında Londra’da görülen bir ceza davasında hack’leme suçundan mahkum edildi.

GTA 6 Resmi Duyuru Fragman

Yeni GTA oyununun Miami’nin kurgusal bir alternatifinde geçmesi ve biri kadın diğeri erkek iki ana kahramana yer vermesi bekleniyor. Bununla birlikte oyunun çıkış tarihinin de resmi duyuru eşliğinde açıklanacağı düşünülüyor.

Olası GTA 6 duyurusu için sizler heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı ve oyundan Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Bloomberg


Daha fazlası için bizleri Google Haberler’den ve sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enola Holmes 3 Filmi Çalışmaları Başladı

Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’lı “Enola Holmes 3” Çalışmaları Başladı

The Legend of Zelda Sinema Filmi

Nintendo ve Sony Ortaklığında “The Legend of Zelda” Filmi Geliyor