in , ,

Mel Gibson’lı “John Wick” Dizisi “The Continental”dan Yeni Fragman

“The Continental” dizisi için yeni bir fragman yayınlandı. Peacock’ta yayınlanacak yapım, John Wick evreninin geçmişine odaklanıyor.

The Continental Fragmanı - Yeni John Wick Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

The Continental dizisinden yeni fragman paylaşıldı. Mel Gibson, Colin Woodell ve Nhung Kate’in başrollerini paylaştığı dizi Peacock platformu üzerinden izleyicilerle buluşacak.

John Wick evreni beyaz perde ve TV’de genişlemeyi sürdürüyor. Ana serinin dördüncü filmi geçen mart ayında izleyicilerle buluşurken Ana de Armas’ın başrolünde bulunduğu Ballerina filmi için de geri sayım sürüyor. Serinin geçmişine yönelik dikkat çekici bir bakış atması planlanan The Continental dizisi ise 60 milyon dolarlık bütçesiyle dikkat çekiyor.

Tam adı The Continental: From the World of John Wick dizi, Winston karakterine ve ünlü suikastçılar otelinin kuruluş hikâyesine odaklanıyor.

- Reklam -

Yapımda Mel Gibson, çalıntı malları geri almak için Colin Woodell tarafından canlandırılan genç Winston’ın yardımını isteyen ve ölümcül bir karşılaşmaya kapı aralayan bir suç lordu olan Cormac rolünde yer alıyor.

The Continental Yeni Fragman | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube’dan izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Aksiyon sahneleriyle John Wick filmlerini aratmamayı hedefleyen dizi, toplamda 3 bölüm sürecek ve Türkiye’de henüz temsil edilmeyen Peacock platformu üzerinden izleyicilerle buluşacak.

Winston’ın 1970’lerde kendilerine yuva arayan suikastçılara hizmet verecek The Continental Hotel’ı kurma hikâyesini konu alan dizi; aynı zamanda karakterin geçmişiyle yüzleşme macerasını işleyecek.

Dizide Mel Gibson bir suç lordu olan Cormac’ı canlandıracak. Onunla birlikte John Wick serisinde New York Continental Hotel’ın sadık kapıcısı Charon’ın gençliği Ayomide Adegun tarafından ekrana taşınacak. Winston Scott’ın genç versiyonu ise Colin Woodell’a emanet edilecek.

The Continental Fragman - Yeni John Wick Dizisi

- Reklam -

Ekibe NYPD dedektifi KD rolünde Misha Prada, Mayhew rolünde Jeremy Bobb, Lou rolünde Jessica Allain, Miles rolünde Hubert Point-Du Jour, Yen rolünde Nhung Kate ve Winston’ın ağabeyi Frankie rolünde Ben Robson eşlik edecek.

Dizinin yönetmenliği ise Albert Hughes (The Book of Eli) ile Charlotte Brändström (The Rings of Power) ikilisi tarafından üstleniliyor.

The Continental dizisi 22 Eylül 2023 tarihi itibarıyla yayınlanmaya başlayacak. İkinci bölüm 29 Eylül’de, üçüncü bölüm ise 6 Ekim’de yayınlanacak ve mini dizi final yapacak.

The Continental Fragman - John Wick Dizisi

Sizin John Wick spin-off’u hakkındaki beklentileriniz neler? Genişlemeye devam eden John Wick evreninin geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, TV dünyasından yeni gelişmeler için bizleri Google News’ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

12 Hayvanlı Türk Takvimi

12 Hayvanlı Türk Takvimi Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Disney Plus Şifre Paylaşımı

Disney de Netflix’in İzinden Gidiyor: Disney Plus’ta Şifre Paylaşımı Engellenecek