in ,

50M2 Fragmanı: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Yolda

50M2 fragmanı yayında. Netflix Türkiye’nin Burak Aksak ve Selçuk Aydemir imzalı kara komedi dizisi yolda.

50M2 Fragmanı Netflix Türkiye Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

Netflix Türkiye imzalı yeni dizi 50M2 için ilk resmi fragman yayınlandı. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir ikilisi tarafından hazırlanan kara komedi türündeki yapım bu ayın sonunda izleyicilerle buluşuyor.

Geçen ay çıkış tarihi ve kısa bir tanıtımı yayınlanan dizinin başrolünde ise Engin Öztürk (Hakan: Muhafız, Biz Böyleyiz, Yüzleşme, Diriliş: Ertuğrul) yer alıyor.

Netflix ülkemizdeki yatırımlarını artırarak sürdürmeye devam ediyor. Çağatay Ulusoy’lu Hakan: Muhafız (The Protector), Beren Saat’li Atiye (The Gift), Aşk 101 (Love 101) derken geçen yıl Berkun Oya imzalı Bir Başkadır ile kanal da popülaritesini bir hayli artırdı.

- Reklam -

Şimdi ise 2021’in ilk yerli dizisi olan 50M2 izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapımdan ilk uzun soluklu resmi fragman ise bugün itibarıyla paylaşıma açıldı.

50M2 Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yaratıcı koltuğunda Burak Aksak’ın yer aldığı, yönetmenliğini ise Selçuk Aydemir (Kardeş Payı, İşler Güçler, Düğün Dernek) ve Burak Aksak’ın (Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Deli Dumrul) üstlendiği 50M2’nin yapımcısı ise BKM.

50M2 Konusu ve Oyuncuları

Dizinin yayınlanan resmi sinopsisinde konu şu şekilde açıklanıyor:

“İkinci bir şansı elde etmek kolay ama onu değerlendirmek sanıldığından daha zordur. Gölge, kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapmaktadır. Çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşmaktadır. Fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlar. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, Güzelce Mahallesindeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınır. Mahalleli onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zanneder. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin gidecek başka bir yeri yoktur ve yeni kimliğiyle 50 metrekarelik terzi dükkanında yaşamaya başlar. Ne kadar zorlu olsa da mahalle Gölge’yi, Gölge de mahalleyi değiştirecektir.”

- Reklam -

50M2 Fragmanı Netflix Türkiye Dizisi

Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk’e şu isimler eşlik ediyor: Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun.

50M2 dizisi 27 Ocak 2021 tarihinden itibaren Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Peki siz Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’den yeni bir yapım izlemek için heyecanlı mısınız? Diziden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Orhan_Kolibandi Orhan_Kolibandi dedi ki:

    Arada çok fazla Amerikanvari diyalog var ama umut vadediyor hem belki en güzel kısımları fragmana koymamışlardır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2020 Kristal Kelepçe Ödülleri Kazananları

2020 Kristal Kelepçe Ödülleri Kazananları Açıklandı

Flash Player Veda

Flash Player Veda Etti: İnternet Dünyasında Bir Dönemin Sonu