in

Into the Night 2. Sezon Onayı Aldı: Netflix’in Belçika Yapımı Dizisi Yola Devam Ediyor

Into the Night 2. Sezon onayı kısa bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Başrolleri arasında Türk bir oyuncunun da yer aldığı Netflix Belçika dizisi yola devam ediyor.

Into the Night 2. Sezon Ne Zaman

Netflix’in farklı ülkelerdeki orijinal yapımları hız kesmeden yoluna devam ediyor. Belçika yapımı Into the Night 2. sezon onayını aldığını, paylaştıkları bir tanıtım videosu ile birlikte duyurdu.

Atiye, Hakan: Muhafız gibi Netflix dizileri ile bilinen ayrıca Narcos’un da yapımcıları arasında yer alan Jason George’un yaratıcılığını üstlendiği Into the Night 1. sezonu 1 Mayıs 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı.

6 bölümden oluşan birinci sezon, dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanan bir uçakta mahsur kalan bir grup insanın hikayesini konu alıyordu. Yapım, ilk sezonu ile pek çok olumlu eleştiriyi beraberinde getirmişti.

Dram, bilimkurgu ve gerilim türlerindeki dizi başrolleri arasında barındırdığı Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş ile de dikkat çekmişti.

Into the Night 2. Sezon Türk Oyuncu Mehmet Kurtuluş

Şimdi ise Netflix cephesinden 2. sezon onayı geldi. Dizinin altında imzası olan Jason George konuya yeni sezon onayına dair şöyle konuştu:
“Gösterime girmesinin ardından küeresel çapta büyük ilgi uyandıran Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların kahramanlarımız ve BE Airways Flight 21 mürettebatıyla kurduğu bağı görmek harikaydı. Yolculuklarına devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Into the Night 2. Sezon Yayın Tarihi Henüz Belli Değil

Oyuncu kadrosunda Mehmet Kurtuluş ile birlikte Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Jan Bijvoet, Nabil Mallat, Alba Gaïa Bellugi, Regina Bikkinina, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Babetida Sadjo ve Ksawery Szlenkier gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezon tarihi ise henüz açıklanmadı.

Kanalın Belçika yapımı ilk dizisi olan Into the Night, 1. sezon finali ile bazı soruların yanıtlarını verirken pek çok yeni gizemi de ortada bırakarak yapmıştı.

Into the Night 2. Sezon

Toplamda 190’dan fazla ülkede yayın yapan ve 183 milyonu aşkın kullanıcıya erişen Netflix, farklı ülkelerdeki projelerini geliştirmeye devam ediyor. Alman yapımı Dark 3. sezon ile final yaparken Norveç yapımı Ragnarok için ise 2. sezon beklentisi sürüyor.

Into the Night 2. sezon yayın tarihi şimdilik yayınlanan tanıtım videosunda yer almıyor. Dizinin yayın sürecinin Koronavirüs pandemisinden ne ölçüde etkileneceği de belli değil. Toplamda 60 binden fazla Covid-19 vakasının görüldüğü Belçika’da, açıklanan son yeni vaka sayısı 66 idi.

#IntoTheNight | İkinci Sezon Duyurusu – Türkçe Altyazılı | İZLE

“2. sezon güneş gibi doğacak.”
Peki siz Into the Night dizisini takip ettiniz mi? Yeni sezona dair yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Ragnarok 1. Sezon İncelemesi: Klişe ve Keyifli Bir Gençlik Dizisi

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Bu Bizim Havamız - Jonathan Safran Foer

Bu Bizim Havamız: Jonathan Safran Foer Yeni Kitabı ile Raflarda

Animorphs filmi

Animorphs Beyaz Perdeye Gelmeye Hazırlanıyor