in ,

Lucifer 6. Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi

Lucifer’ın 6. sezon fragmanı paylaşıldı. Popüler Netflix dizisi, beklenenin aksine daha erken bir final sezonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Lucifer 6. Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

Lucifer 6. sezon fragmanı ve çıkış tarihi paylaşıldı. Netflix, sevilen dizinin beklenenden daha kısa bir sürede, önümüzdeki eylül ayında geri döneceğini duyurmuş oldu.

Tom Kapinos’ın yaratıcılığını üstlendiği ve Joe Henderson ile Ildy Modrovich’in yürütücü yapımcılığını üstlendiği Lucifer dizisi, ilk olarak 2016 yılında Fox kanalında yayınlanmaya başladı. Başlangıçta yüksek bir izleyici sayısına ulaşmasına rağmen, bölümler yayınlandıkça reytingler de düşmeye başladı. Üçüncü sezonun ardından 2018 yılında Fox diziyi iptal etme kararı aldı. Ancak neyse ki ardından Netflix devreye girdi ve dizinin yayın haklarını satın alarak maceranın devam etmesini sağladı. Hatta herkes yaşanan Tom Ellis krizi nedeniyle dizinin sonlanacağını düşünürken, 6. sezon için geçen yıl haziran ayında resmi onay geldi.

Başrolünde Tom Ellis’in yer aldığı dizi, Lucifer’ın, yani Şeytan’ın suçları çözmek ve çeşitli doğaüstü tehditlerle mücadele etmek için Los Angeles Polis Teşkilatı ile birlikte çalışmasını konu ediniyor. Bu görevlerde ve kişisel gelişiminde sürekli olarak ona yardım eden dedektif Chloe Decker rolünde Lauren German, Mazikeen rolünde Lesley-Ann Brandt, Amenadiel rolünde DB Woodside, Ella Lopez rolünde Aimee Garcia, Dr. Linda Martin rolünde Rachael Harris ve Dedektif Dan Espinoza rolünde Kevin Alejandro yer alıyor. 5. sezon boyunca olaylar farklı bir noktaya evrildi. Lucifer’in kötü ikiz kardeşi Michael’ın entrikaları ve Tanrı’nın gelişi (Dennis Haysbert) ele alındı. 5. sezon 2. kısım bölümleri 30 Mayıs’ta Netflix’te yayınlandı.

- Reklam -

Comic-Co@Home etkinlikleri kapsamında Netflix tarafından dizinin 6. sezon çıkış tarihi, kısa bir fragman ile duyuruldu. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Lucifer 6. Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi | İZLE

YouTube video

Fragman genel olarak Lucifer’ın 1 ve 5. sezonlarından görüntüler içeriyor. Özellikle hayranların bazı favori olarak gördüğü sahneler dikkat çekiyor. Ancak sonunda, Lucifer’ın “LA’deki son gecem” demesi ile çıkan final sezonu yayın tarihi sonun geldiği gösteriyor. Netflix duyuruyu “Tüm kötü şeylerin bir sonu olmalı. Lucifer’in final sezonu 10 Eylül 2021’de Netflix’te.” cümlesi ile paylaştı.

- Reklam -

Comic-Con panelinde Joe Henderson ile Ildy Modrovich, 6. sezona özel bir dizi sürpriz dönüş ve ekleme olacağını da belirttiler. Bunlarla ilgili ilk detaylar, muhtemelen kısa sürede gelecek olan detaylı fragman ile ortaya çıkacaktır.

6. sezon için yayınlanan ilk görüntüleri sizler nasıl buldunuz? 5. sezon 2. kısım sizce nasıldı? Final sezonundan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dragon Ball Super: Super Hero

Yeni Dragon Ball Super Filminin Adı Belli Oldu

The Walking Dead 11. Sezon Fragman

The Walking Dead 11. Sezon Fragmanı: Commonwealth Geliyor