in

Modern Family Oyuncuları Yıllar Sonra Bir Araya Geldi: ‘Baba Kız Buluşması’

Modern Family oyuncuları Jesse Tyler Ferguson ve Aubrey Anderson-Emmons bir araya geldi. Baba kız buluşmasının ardından, daha kapsamlı bir “reunion”ın da yolda olduğu bilgisi paylaşıldı.

modern family oyuncuları buluşma

Modern Family oyuncuları Jesse Tyler Ferguson ve Aubrey Anderson-Emmons yıllar sonra bir araya geldi. Dizide baba kız rolleriyle yer alan ikilinin, set dışında da aynı enerjiyi sürdürdükleri görüldü.

Mitchell Pritchett karakterini canlandıran Jesse Tyler Ferguson, dizideki kızı Lily Tucker-Pritchett rolündeki Aubrey Anderson-Emmons ile fotoğraflarını paylaştı. İkilinin Everybody’s Talking About Jamie adlı müzikali izlemek için buluştuğu öğrenildi.

Sevilen ABC dizisi Modern Family’nin 11 sezonluk yayın döneminden sonra oyuncular set dışında da görüşmeye devam ediyor. Serinin hayranları aslında oyuncuların set dışında da görüştüklerini görmesi sürpriz olmadı. Çünkü final bölümünden sonra oyuncular zaman zaman bir araya geldikleri resimleri sosyal medya üzerinden paylaşmıştı. Ferguson da yeni buluşmaya dair yaptığı paylaşımda şu ifadeyi kullandı:

“Baba kız buluşma gecesi!”

modern family oyuncuları Jesse Tyler Ferguson Aubrey Anderson-Emmons

Modern Family Oyuncuları Daha Kapsamlı Bir Buluşmada Bir Araya Gelebilirler

Öte yandan ekibin son buluşması bu olmayacakmış gibi görünüyor. Dizide Gloria Pritchett karakterini canlandıran Sofia Vergara, Twitter hesabı üzerinden yakın zamanda yeni bir aile buluşması olacağını duyurdu. Başarılı oyuncu bunun için oldukça heyecanlı olduğunu da ekledi. Dolayısıyla hayranlar yakın zamanda Modern Family yıldızlarının bir araya geldiği yeni bir görsel ya da video görebilirler. Hatta Friends ve Harry Potter’da olduğu gibi, özel bir bölüm bile hazırlanabilir.

2009 yılında ekranlara çıkan komedi serisi Modern Family kısa süre içinde çok izlenenler arasında yer aldı. Dizi, üç farklı ailenin garip ve eğlenceli hayatlarını ekrana yansıtıyor. Ebeveynlerin ve çocuklarının hayatlarını komedi unsurlarını öne çıkararak işleyen “mockumentary” tarzındaki yapım oldukça geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeyi de başardı. ABC üzerinden izleyici ile buluşan Modern Family farklı kültürlerden ve yönelimlerden ögeler içermesiyle de dikkat çekiyor.

modern family ekip

8 Nisan 2020 yılında final yapan dizi sadece izleyicilerden değil eleştirmenlerden de olumlu notlar almıştı. Komedi serisi alanında beş farklı Emmy ödülünün de sahibi olarak çarpıcı bir kariyere imza atmıştı.

Dizi 2022’nin ocak ayında Netflix Türkiye’den ayrıldı. Yapım güncel olarak bütün sezonları ile Hulu üzerinden erişime açık. Hulu’nun ise Disney+’ın Türkiye’ye gelmesiyle ülkemizde de erişime açılabileceği konuşuluyor.

Modern Family oyuncuları hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha kapsamlı bir buluşma sizleri de heyecanlandırıyor mu? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Kaynak: Cinema Blend

Oyla!

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Agape Agape dedi ki:

    Çok güzel bir diziydi. Keşke bitmeseydi. Karakterlerin kendine has yönleri çok hoşuma gidiyordu. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Mars: Su Keşfi Haberi 'Serap' Olabilir

Mars’taki Su Keşfi Bir Yanılsama Olabilir: Kızıl Gezegen’de ‘Serap’ Yanılgısı

çin fight club final sahne sansür

Çin, Fight Club’ın Meşhur Finalini ‘Baştan Yazmış’: Kült Filme Getirilen Alternatif Son Tepki Topladı