in ,

Oyunlar Holding Gain’de: Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz’li Program Yayında

Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz’in sunduğu Oyunlar Holding başladı. Sohbet ve oyun ağırlıklı program Gain’de yayınlanıyor.

Oyunlar Holding Gain Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz
- Reklam -
- Reklam -

Oyunlar Holding adlı sohbet ve oyun ağırlıklı program Gain üzerinden yayına başladı. Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz’in birlikte sunduğu eğlence programı, yeni dijital yayın servisinde sevenleriyle buluşuyor.

Hayatlarımızda pek de iyi bir yıl olarak hatırlanmayacak 2020 sonlanırken, iki yeni yerli dijital mecrayı kazandırdı. İlki ve en ses getireni Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve çoğunlukla fenomen isimlerin projelerinin yer aldığı Exxen oldu. Sadece 3 günde 500 bin aboneye ulaşan servis, görünen o ki büyümeye de devam edecek gibi gözüküyor.

Exxen’le birlikte aslında uzun süredir gelmesi beklenen ama sessiz sedasız bir şekilde, 2020 yılının son haftası bir anda çıkan reklamlar ile adını duyuran Gain oldu. Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın yer aldığı 10 Bin Adım dizisi gibi birçok orijinal içerik hazırlayan yayın servisi, rakiplerinden farklı bir şekilde izleyicilerin karşısına çıktı.

- Reklam -

Yurt dışı muadili Quibi olan kanal, sadece mobilde ve uygulama üzerinden çalışıyor. Genel olarak dikey formatta ve kısa süreli içerikler sunan Gain, daha şimdiden gerek canlı gerek dizi, gerekse şov formatlı birçok yapım tanıtmış durumda.

Oyunlar Holding: Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz’li Yeni Program İlk Bölümü ile Yayında

Oyunlar Holding Gain Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz

Şimdi de bu programlar arasına bir yenisi eklendi. Özellikle yaptıkları O Tarz mı? ve rpg odaklı Podcastia Maceraları programları ile tanınan Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz, sohbet ve oyun odaklı Oyunlar Holding adlı yeni bir eğlence programına başladı. Her hafta yeni bir konuğun eşlik edeceği yapım, üçlünün daha önce bilinen formatlarına yakın bir tarzda gerçekleşecek.

- Reklam -

Gain Medya, Oyunlar Holding isimli yeni programın tanıtımını da üçlünün eski podcast yayınlarına atıfta bulunarak yapmış:

Podcast dünyasını sallayan, senelerce listelerde bir numara olan “O Tarz mı?” ve “Podcastia” yaratıcıları bilardodan Sims’e, kutu oyunlarından atari oyunlarına her türlü oyunu el emeği kostümleri ve DIY objelerle oynuyor.

Oyunlar Holding’in şimdiye dek 2 bölümü yayınlandı. Programın ilk bölümüne konuk olarak Öykü Karayel ve Ege Kökenli katılırken, ikinci bölümde yönetmen, yapımcı ve oyuncu rolleriyle tanınan Caner Özyurtlu misafir oldu.

Peki ya sizler Gain’i indirdiniz mi? Sadece mobil üzerinden aplikasyon ile yürüyecek bir dijital yayın servisinin tutabileceğini düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Mazotci Mazotci dedi ki:

    Sungur varsa izlenir.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Rubik Küp film

Rubik Küp Film Oluyor: Dünyanın En Popüler Oyuncağı Sinemaya Geliyor

mikroçip

Seçkide 136. Sayı: “Mikroçip Öyküleri”