in

The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Resmi Olarak Paylaşıldı

The Mandalorian 2. sezon yayın tarihi resmi olarak açıklandı. Disney+’ın sevilen Star Wars dizisi yeni sezon bölümleriyle çok yakında dönüyor!

The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi

The Mandalorian 2. Sezon yayın tarihi, resmi olarak duyuruldu. Dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden görsel eşliğinde yeni sezonun hangi gün geleceği açıklandı.

Disney geçen sonbaharda uzun zamandır beklenen yayın hizmeti Disney+’ı başlattığında, The Mandalorian platformun amiral gemisi olarak konumlandırıldı. İlk canlı aksiyon Star Wars dizisi olarak gelen yapım adına hayranlar arasında da çok fazla heyecan vardı ve neyse ki potansiyeli oldukça iyi bir iş çıktı. Dizi, izleyiciler ve eleştirmenler arasında çok iyi eleştiriler aldı. Hatta 15 Emmy adaylığı (En İyi Drama dahil) kazandı. Pek tabii şaşırtıcı olmayan bir şekilde dizinin 2. sezon onayı da kısa sürede geldi. Üstelik 3. sezon çalışmaları da aylar öncesinden başlamış durumda.

The Mandalorian 2. sezon yayın tarihi

Şans eseri Koronavirüs salgını başlamadan hemen önce çekimleri tamamlanan The Mandalorian 2. sezon, daha önce de açıklandığı üzere sonbahar takviminde yer almaya devam ediyor. İzleyiciler özellikle de 2. sezonda Ahsoka Tano ve Boba Fett gibi eski karakterlere yer vereceği bildirildiği için oldukça heyecanlılar. Lucasfilm yeni sezon için henüz bir pazarlama kampanyası başlatmadı, ancak şimdi Disney+ abonelerinin diziyi ne zaman izlemeye başlayacağı resmi olarak biliniyor.

Her ne kadar daha önce konuyla ilgili belirli açıklamalar yapılsa da tam tarih hiçbir zaman paylaşılmamıştı. Önce sonbahar, sonra da ekim ayı olarak duyurulan 2. sezon yayın tarihi nihayet tam olarak The Mandalorian’ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

The Mandalorian 2. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Taika Waititi ve Simon Pegg gibi isimlerin yer aldığını dizinin başında da, Marvel Sinematik Evreni izleyicilerinin tanıdığı Jon Favreau bulunuyor. Dizinin müziklerini yapan Ludwig Göransson’ın son olarak Tenet ile izleyicilerin karşısına çıktığını hatırlatalım.

The Mandalorian 2. sezon çıkış tarihi

The Mandalorian 2. sezon, 30 Ekim 2020 tarihinde Disney+ kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak.

Dizinin yeni sezonu için sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce ilkinden daha iyi bir sezon bizleri bekliyor mu? Star Wars’un bilindik karakterlerinin de diziye katılımı ile ortaya nasıl bir iş çıkacak dersiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Mandalorian 1. Sezon İncelemesi

Kaynak: Screen Rant

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for TenMaerd TenMaerd dedi ki:

    Allahım Ekim ne kadar güzel bir ay. Ahsoka’yı bekliyoruz.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Olandan Olasıya - Rabia Elif Özcan | Çevirmenin Çemberi

Olandan Olasıya – Rabia Elif Özcan | Çevirmenin Çemberi

Tenet vizyon tarihi

Tenet Çift Yönlü Zaman Çizelgesi Yayınlandı