in

The Vampire Diaries Evreninde Geçecek Yeni Projeler Hazırlanıyor

The Vampire Diaries evreninde geçecek yeni diziler geliyor. Yapımların, tamamen farklı karakterlere odaklanacağı söyleniyor.

The Vampire Diaries yeni dizi

The Vampire Diaries evreni yeni dizi ile genişliyor. Seri, farklı ve yeni karakterlerle odaklanarak ilerleyecek. Yapılan açıklamada birden fazla dizinin geleceği söyleniyor.

2009 yılında The CW kanalı için Kevin Williamson ve Julie Plec tarafından diziye uyarlanan Vampir Günlükleri, yazar L.J. Smith’in bir lise öğrencisinin ölümsüz bir vampire aşık olmasını izleyen genç yetişkin romanlarından uyarlandı. The Vampire Diaries, 2017’de yayından kalkana kadar kendi soylarını başlatan orijinal vampirler grubunu takip eden 2013 spin-off’u The Originals ile aynı anda yayınlandı. The Vampire Diaries’in sona ermesinden bir yıl sonra The Originals da final verdi ve onu doğaüstü gençlerin yer aldığı bir okuldaki maceraları konu alan Legacies izledi.

TVDU kısaltmasıyla da bilinen The Vampire Diaries evreni, Nisan 2022’nin sonlarına kadar 13 yıl boyunca The CW’nin en önemli işleri arasında yer aldı. Ancak şirketin satışa çıkarıldığı ve henüz yayınlanmayan şovların olduğu kaotik bir dönemin ardından kanal Riverdale, Dynasty, Roswell, New Mexico ve Arrowverse serileri Naomi, Batwoman ve DC’s Legends of Tomorrow dahil olmak üzere birçok yapımın fişini çekti. Ne yazık ki Legacies de bu iptal kararından kaçamadı ve 16 Haziran’da yayınlanan 4. sezon finali, dizi finali haline geldi.

The Vampire Diaries Sorumlusu: “Mystic Falls Evreni Birden Fazla Yeni Diziyle Genişlemeye Devam Edecek”

The Vampire Diaries

Neyse ki hayranlar için güzel haberi dizi sorumlularından Julie Plec verdi ve Mystic Falls dünyasından daha fazlasının geleceğini açıkladı. Plec, Entertainment Weekly röportajında, iptallerin kendisini ve ekibini nasıl etkilediğini ve gelecek planlarını açıkladı. İptaller hakkında hissettiği şeyin, üç dizide de çalışan ve işini kaybeden yüzlerce insan için endişe duymak olduğunu dile getirdi.

“331 televizyon bölümü çektik ve The Vampire Diaries’in 1. sezonunda çalışan birçok kişi Legacies’in 4. sezonunda çalıştı. O kadar güzel bir aile vardı ki Atlanta’da bu üç diziyi bir araya getirmeyi başardık. Bunu düşündükçe iptal haberleri daha da üzücü bir hâl alıyor.”

Ancak hayranlar için güzel haberler de veren Plec, kendisi ve ekibinin henüz o evrenden hikâyeler anlatmayı bitirmediği ve ufukta daha fazla spin-off olduğunu söyledi. Halihazırda henüz senaryoya dökülmemiş iki farklı dizi projesi olduğunu ve şu an üzgün olsalar da söz konusu projelerin hayata geçirilmesi için en kısa sürede çalışmaya başlayacaklarını da sözlerine ekledi. Ne yazık ki şu an için projelerin içeriğinden veya ne zaman ve nerede yayınlanabileceği gibi bilgilerden bahsetmedi.

The Vampire Diaries evreninin yeni maceralarla genişleyecek olması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Digital Spy

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Howl Howl dedi ki:

    Hazırlanmasın.

  2. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

    Ya geçmesin geçmesin.Zaten evren dedikleri şey Mystic Falls a karakter uğratıp sonra ayrı tarafa atarak orada farklı olaylar yaşatmaları yani başka şey değil .TVD de herşey güzel başlamıştı ama yani bakın tamam Nina Dobrev ben çıkmak istiyorum diyince salmayacaktın ya da şu oyunculara dizi başlamadan bir sözleşme uzatın işte sağlık sebepleri ve ölüm söz konusu olmadıkça diziden çıkmayacaksın diyeceksin bu kadar.Ana karakteri tak diye çıkarmak nedir?Yine kızacaksınız Power Rangers tan bahsediyorum diye ama Kendrix karakteri orada oyuncusu lösemiye yakalandığı için karakteri çıkarmak zorunda kaldılar ki insanlar karakteri bayağı çıkarmak için bölüm yaptılar bölüm.Burada Elena bayağı herkesle vedalaşıp ben pammık prenses gibi uykuya yatıyorum dedi.Onun çıkması ile de dizi garip bir hal adı zaten.The Originals da iyiydi ki bence kendi çizgisini bozmadan devam etti ve bitti ama The Legacies nedir yav?Dünyanın ilk vampirlerinin buhranlarından küçük cadı sabrinaların maceralarına niye ve nasıl geçiş yaptık?Bırakın o dizi kendi kendine bitsin tükensin.Eğer bana ergen dizisi izletecekseniz ki %90 CW bu kitlesi belli oynadığı şu son 5 yıldır izletmeyin.Ben evrendeki takım elbisesiyle ve sakin tehditleri ile Elijah,kızını korumak için dünyayı yakacak Hailey…ve daha niceleri ile bu evrenden yeteri hazzı aldığımı düşünüyorum.Uzatmayın sizde.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Snowpiercer 4. Sezon ile Final Yapacak

Snowpiercer’ın 4. Sezon ile Sona Ereceği Açıklandı

maymunlar cehennemi çizgi roman marvel

Maymunlar Cehennemi’nin Çizgi Roman Hakları Marvel Comics’e Geçti