Mortal Kombat 3 Oyunundaki Karakterler Filmde Yer Alacak

Yeni Mortal Kombat filminin senaristi, üçüncü oyunda bulunan karakterlerin filmde de yer alacağını açıkladı.

Mortal Kombat filminin yeniden çekileceği duyurulduğundan bu yana, serinin hayranları heyecanlı bir şekilde beklemeye devam ediyor. Filmin çıkışına bir süre daha olsa da, arada bir yeni haberler gelmeye devam ediyor. Öncesinde oyuncu kadrosunun bir kısmı açıklanan Mortal Kombat’ın şimdi de üçüncü oyundan karakterler içereceği duyuruldu.

Aslında bu haber duyurudan ziyade filmin senaristi Greg Russo’nun Twitter üzerinde hayranlarından aldığı sorulara verdiği bir cevapla belli oldu. Hayranlardan biri, yeniden çekilen filmde Mortal Kombat 3 oyunundan gelen karakterlerin dahil edilimesiyle ilgili bir planları olup olmadığını sordu. Kendisi de bu soruya oldukça neşeli bir “Evet!” cevabını verdi. Russo’nun cevap verdiği Tweet’teki resimde sırasıyla Sektor, Cyrax, Kabal ve Nightwolf karakterleri gözüküyordu.

Söz konusu Tweet’leri hemen aşağıdan okuyabilirsiniz.

2021’de Çıkacak Mortal Kombat Filminin Çekimleri Devam Ediyor

Senaristin verdiği cevaba bakarak, sıfırlanan evrenin oyunun kronolojisine göre devam etmeyeceği ve çok daha farklı bir senaryoyla geleceği anlaşılıyor. Söz konusu karakterler ilk defa üçüncü oyunda gözükmüş ve bazıları daha önce de 22 yıl önce gösterime giren ikinci filmde karşımıza çıkmıştı. Aynı zamanda Greg Russo, resimde görülen bu karakterlerin özellikle filmde olacağını belirtmedi. Ermac, Motaro, Sheeva, Rain ve Sindel gibi diğer birkaç karakterin hepsi aynı bu 4 isim gibi ilk defa Mortal Kombat 3’te sahneye çıktı. Bu yüzden Tweet’te gösterilen karakterlerin filmde yer almaması da mümkün gözüküyor.

mortal kombat 3 oyun

James Wan’ın yapımcılığını üstlendiği ve Simon McQuoid’in yönetmenliğini yaptığı Mortal Kombat filminin çekimleri yaklaşık 2 ay önce başladı. Fakat hayranların gösteriyi beyaz perdede seyretmeleri için 5 Mart 2021 tarihini beklemesi gerekiyor.

GÖZ ATIN  James Wan, Gideon Falls'ın Başına Geçti

Sıfırlanan evren ve yeniden çekim hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Kamera arkasında bulunan isimlere bakarak güzel bir iş çıkabilir mi dersiniz?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz!

* * *

* Yeni Mortal Kombat Filminde Yetişkinlere Yönelik Sahneler Olacak

Kaynak: Screen Rant
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Mortal Kombat 3 Oyunundaki Karakterler Filmde Yer Alacak için 2 yorum

  1. Pardus dedi ki:

    Umalım da güzel bir film ortaya çıksın.


  2. Scorpion olsun da gerisi mühim değil.


Mortal Kombat 3 Oyunundaki Karakterler Filmde Yer Alacak

Yeni Mortal Kombat filminin senaristi, üçüncü oyunda bulunan karakterlerin filmde de yer alacağını açıkladı.

Başa dönün