in ,

James Gunn’ın Yönettiği The Suicide Squad Filminden İlk Fragman Yayınlandı

The Suicide Squad fragmanı paylaşıldı. James Gunn imzalı yeni DC filmi ikonik anti kahramanları bir araya getiriyor.

The Suicide Squad fragmanı james gunn
- Reklam -

James Gunn imzalı The Suicide Squad filmi için ilk fragman yayınlandı. Daha önceki kamera arkası ve ilk bakış görüntülerine nazaran kanlı canlı bir İntihar Timi için hazır olun!

2016 yılında yayınlanan David Ayer imzalı Suicide Squad’ın yarı devam filmi olan yeni macera, DC Sinematik Evreni’nde daha önce tanıtılan bazı karakterleri geri getiriyor. Margot Robbie’li Harley Quinn ve Jai Courtney’li Captain Boomerang da dahil olmak üzere bir dizi yeni anti-kahraman yeniden bir göreve gönderiliyor.

The Suicide Squad oyuncu listesi ilk açıkladığında, James Gunn hayranları tüm karakterlere fazla bağlanmamaları konusunda uyarmıştı. Bu uyarı, bazı karakterlerin beklenen DC filminin ismine uygun olarak film sonunda öleceğini haber veriyordu. Ayer’in 2016 filminde olduğu gibi yeni The Suicide Squad, görevden ayrılmalarını önlemek için boyunlarına çip yerleştiren Amanda Waller’ın (Viola Davis) emriyle bir grup kötü adam / anti-kahramanın bir araya gelmesini konu edinecek.

- Reklam -

İntihar Timi’ne ait ilk elle tutulur görüntüler, geçen yaz yayınlanan DC FanDome etkinliği sırasında ortaya çıktı. Kamera arkasının ve posterlerin yayınlandığı etkinlikle birlikte hayranlar ilk fragmanı uzun süredir beklemeye başladılar. Bu sırada Sylvester Stallone’nın da film kadrosuna dahil olduğu haberi geldi. Nihayet beklenen ilk fragman Warner Bros. tarafından paylaşıldı.

Filmin fragmanı red band olarak geçmekte. Yani 18 yaş altı izleyiciler için uygun olmadığını belirtelim.

The Suicide Squad Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman, filmdeki karakterlerin çoğunu tanıtmak için iyi bir iş çıkarsa da, Margot Robbie’nin hayranlarının gözdesi Harley Quinn karakterini ve Bloodsport (Idris Elba) ve Peacemaker (John Cena) gibi belirli popüler üyelerine biraz daha odaklanıyor. Ayrıca tanıtımda bol miktarda Sylvester Stallone’lu King Shark, Joel Kinnaman’lı Rick Flagg ve Michael Rooker’lı Savant yer alıyor. Son olarak DC’nin kötü karakterlerinden Starro da ilk fragmanda belli belirsiz yer alıyor.

- Reklam -

Hayranların merakla beklediği yeni The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak. Film sinemalara geldiği gün HBO Max üzerinden de yayınlanacak.

Film için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce filmdeki James Gunn dokunuşları kendini belli ediyor mu? İlk Suicide Squad’a göre nasıl gözüküyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

3 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for narpal narpal dedi ki:

  Gazinocular kralı joker yok galiba.

 2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Bazı karakterler çizgi romanlarda kalmalı ya da çizgi roman üretirken televizyonu da sinemayı da düşünmeli. :smiley:

 3. Avatar for MelihAntepli MelihAntepli dedi ki:

  En solda olan hangi karakter ya. Onu görünce olay tüm ciddiyetini yitirdi. Bir gülme geldi :joy:

  Olay yerine o soldaki hangi karakterse onu yollasınlar, o tek başına yeter. Onu gören kötüler gülmekten bir şey yapamaz ve hepsi yakalanır. SON.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Nevers Fragmanı: Joss Whedon Dizisi

Joss Whedon’dan Süper Kahraman Temalı HBO Dizisi: The Nevers

Starlight Enclave - R.A. Salvatore

R. A. Salvatore’un Yeni Drizzt Efsanesi Kitabı Starlight Enclave Tanıtıldı