in ,

Mr. Robot Dizisinin 4. Sezonundan İlk Fragman

Bu yıl içerisinde çıkması beklenen Mr. Robot dizisinin yeni sezonuna ait ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Mr. Robot

Rami Malek’in başrolünde olduğu Mr. Robot dizisinin 4. sezonuna ait ilk tanıtım videosu nihayet geldi. Önümüzdeki sezon dizinin aynı zamanda son sezonunu oluşturacak.

30 saniyelik video boyunca Elliot Alderson (Rami Malek), bir kişinin karşısında oturuyor. Konuşmacı, 4. sezonla ilgili bir şeyler söylemek yerine geçmiş sezonlara atıfta bulunuyor.

Elliot’un karşısında oturan kişi “İstediğini elde etmek için kaç kişinin incindiğini merak ediyorum. Ha? Kaç kişi, Elliot? Kaç kişi senin yüzünden acı çekmek zorunda kaldı? Buna değer miydi?” diyor. Elliot da bu süre boyunca sessiz bir şekilde oturuyor. Sadece son birkaç kelimeye tepki veriyor.

Sam Esmail tarafından hazırlanan Mr. Robot, ikinci sezonundaki kutuplaştırmalar yüzünden aldığı eleştiriler haricinde oldukça sevilen bir dizi. 2016’da iki Emmy ve Altın Küre de dahil olmak üzere birkaç ödül kazandı. 2017 yılının sonbahar ve kış aylarında yayınlanan 10 bölümlük 3. sezon sonrası yeni sezon onayını da almıştı.
“En başından beri aklımda tek bir son vardı. Ve bu sonun dördüncü sezonda olmasına karar verdim,” diye konuşan Esmail şöyle devam etti. “Yaratıcı ekipteki harika insanlar hoşça kal demek istemiyorlardı fakat Elliot’un yolculuğuna duyduğumuz saygı gereği bunun olması gerekiyor.”
Mr. Robot’un son sezonu 12 bölümden oluşacak ve büyük ihtimalle 2019’ yılı içerisinde vizyona girecek. Bölümler haftalık olarak Colors Infinity kanalından yayınlanacak. Dizinin eski sezonları, Amazon Prime Video üzerinden izlenebiliyor.

Mr. Robot 4. sezon tanıtım videosu şu şekilde:

Yeni tanıtım videosunu sizler nasıl buldunuz? Görüşlerinizi forumlarımız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

25. James Bond Filminin Kötü Adamı Belli Oldu: Rami Malek

Kaynak: gadgets.ndtv

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

7 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

  Oh sonunda be! Gözümüz yollarda kaldı.

 2. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

  Bu dizi niye konuşulmuyor bu forumda ya!

 3. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

  S4E7’yi izledikten sonra bir daha hayatıma eskis gibi devam edemeyeceğim diye çok korkuyorum. Ulan bir dizinin etkisinde mi kalınır demeyin. Imdbde de 10 puan alan bir bölüm ne izledim ne yapıyorum şu an kafam yanıyor

 4. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

  @_restlessness Neden altyazılarını çevirdiğiniz dizi hakkında konuşmuyorsunuz ):

 5. Avatar for _restlessness _restlessness dedi ki:

  Bir türlü fırsat bulup 2. sezondan sonrasını izleyemedim. :smile: Yoksa altyazıya da devam edecektim kaldı öyle.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

2 cevap daha var.

IT

IT: Chapter Two İçin Tüyler Ürpertici Fragman

Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate 18 Yaş Sınırıyla Geliyor