in ,

Prime Video’nun “Zaman Çarkı” Dizisinden 2. Sezon İlk Bakış Görselleri Yayınlandı: Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Wheel of Time 2. Sezon çıkış tarihi ilk bakış fotoğrafları eşliğinde paylaşıldı. Prime Video’nun Robert Jordan epik fantazisi geri dönüyor.

The Wheel of Time 2. Sezon Çıkış Tarihi - İlk Bakış
- Reklam -
- Reklam -

The Wheel of Time 2. Sezon için ilk bakış kareleri hayranların beğenisine sunuldu. Prime Video dizisinin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

Amerikalı fantastik kurgu yazarı Robert Jordan’ın aynı adlı roman serisinden uyarlanan Zaman Çarkı dizisi, Prime Video’nun öne çıkan fantastik yapımları arasında yer aldı.

İlk sezonu 2021 yılında yayınlanan yapım, kitap serisinin hayranları tarafından ciddi şekilde eleştirilirken genel izleyiciden ortalama puanlar almayı da başardı.

- Reklam -

Aagents of S.H.I.E.L.D. ve Uncharted’dan Rafe Judkins’in yaratıcı koltuğuna oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda ise Rosamund Pike, Daniel Henney, Madeleine Madden, Zoe Robins, Josha Stradowski, Marcus Rutherford ve Barney Harris gibi isimler kendilerine rol buldu.

Zaman Carki 2. Sezon Prime Video

Henüz 2. sezonu başlamadan 3. sezon onayını da hızlı şekilde alan yapım, Amazon’un en güvendiği fantazi projeleri arasında yer alıyor.

The Wheel of Time 2. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çekimleri Mayıs 2022’de tamamlanan The Wheel of Time 2. Sezon için ilk kısa tanıtım da Ekim 2022’de paylaşılmıştı. Aradan geçen 5 ayın ardından Amazon, Entertainment Weekly aracılığıyla yapıma dair yeni kareler paylaştı.

Yapımın ilk sezonu, Robert Jordan’ın Zaman Çarkı serisinin ilki kitabı olan Dünyanın Gözü’ne odaklanmıştı. 2. sezon da Büyük Av’ı takip edecek. Ancak diğer romanlardan da kimi bölümlerin bu sezonda izleyicilerle buluşabileceği de gelen bilgiler arasında.

Zaman Carki 2. Sezon

Dizinin yaratıcı koltuğunda oturan Rafe Judkins, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu sezon, çokça çığlık, ağlama, dövüş ve iki kişinin bir odada konuşmasıyla geçecek. Bu temeli oluşturduk. Bu karakterleri tanıyorsunuz ve şimdi onları yolculuğa çıkarken görebileceksiniz. Robert Jordan’ın yarattığı bu yolculuklar tam anlamıyla epik. Kitapları bilen insanlar için dizi izlemek bir tür hediye, çünkü her bir karakterin önlerindeki yolları görebilirler. 2. sezonun başında biz de bu yoldayız. 8 bölümün ardından sezonun sonu geldiğinde hikâye muazzam bir şeye dönüşüyor. İnsanların bunu görmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”

The Wheel of Time 2. sezon, ilk sezonda olduğu gibi yine 8 bölüm sürecek.

- Reklam -

The Wheel of Time 2. Sezon

The Wheel of Time 2. Sezon bölümleri 1 Eylül 2023 itibarıyla Prime Video üzerinden haftalık olarak izleyicilerle buluşmaya başlayacak.

Zaman Carki 2. Sezon EW

The Wheel of Time 2. Sezon Çıkış Tarihi

The Wheel of Time 2. Sezon Yayın Tarihi - İlk Bakış

The Wheel of Time 2. İlk Bakış

The Wheel of Time 2. İlk Bakış Prime Video

The Wheel of Time 2. Sezon için siz nasıl bir beklentiye sahipsiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, dizi dünyasından son gelişmeler için bizleri Google News’ten takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Entertainment Weekly

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Sedi Sedi dedi ki:

    Güzelim destanı almış eyib bükmüşler. 3 bölüm dayana bildim.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kudüs'te 2.000 Yıllık Taş Makbuz Bulundu

Kudüs’te Taşa Kazınmış 2.000 Yıllık Bir Makbuz Bulundu

Problemista Fragmani Tilda Swinton

Tilda Swinton’lı A24 Komedisi “Problemista”dan Fragman Yayınlandı