in , ,

Demon Slayer 2. Sezon Fragmanı: Macera Devam Ediyor

Demon Slayer 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Son dönemlerin adından en çok söz ettiren animesi, yeni sezonu ile bu yıl içerisinde geliyor.

Demon Slayer 2. sezon fragmanı

Demon Slayer 2. Sezon fragmanı paylaşıldı. Son dönemde adından en çok söz ettiren animelerden biri olan Kimetsu no Yaiba, yeni sezonu ile maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Koyoharu Gotouge’un aynı adlı manga serisine dayanan Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba), Tanjiro Kamado adlı karakterin hayatına odaklanıyor. Tanjiro bir iblisin ailesini öldürmesi ve kalan tek kız kardeşinin de yarı iblise dönüşmesinin ardından iblis celladı olmaya karar verir.

Çıktığı dönem Japonya’da oldukça ilgi gören Demon Slayer, Netflix ile Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandıktan sonra dünya çapında küresel bir üne kavuştu. 26 bölümden oluşan ilk sezon tamamlandıktan sonra, Japonya’da gişe rekorları kıran Demon Slayer the Movie: Mugen Train adlı devam filmi izledi. Geçen sene vizyona giren yapım, Koronavirüs pandemisine rağmen Japonya tarihinin en iyi gişe hasılatını elinde bulunduran Spirited Away’i de geride bıraktı.

Studio Ghibli ve Hayao Miyazaki imzalı yapımı geçerek 20 yıllık gişe tahtını değiştiren yapım, geçen günlerde resmi olarak 2. sezon onayı da aldı. Nihayet, beklenen devam sezonuna dair çıkış yarihi yılını da içeren ilk fragman yayınlandı.

Demon Slayer 2. Sezon Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Anime Factory tarafından paylaşılan fragmanda izleyiciler, gişe rekorları kıran devam filmindeki olaylardan sonra neler olduğuna dair fikir edinebilirler. Kimetsu no Yaiba 2. sezon, ’erkekler, kadınlar, blöf, arzu ve aşkın’ girdaplandığı Yoshiwara bölgesinde geçiyor. Pek çok olay örgüsü detayı henüz bilinmiyor. Ancak yeni dizinin bu yıl piyasaya çıkacağı fragman ile doğrulanmış oldu.

Görüntüler çoğunlukla birinci sezondan karakterler içeriyor. Yine de bölgede önemli bir figür olan yeni bir uğursuz görünümlü bir kadın (belki de bir iblis) olduğu görülüyor. Muhtemelen Tanjiro’yu bu sezonda oldukça uğraştıracak.

İlk sezonuyla 2019’un en tatmin animesi seçilen Demon Slayer, sadece anime uyarlaması ile değil ayrıca mangasıyla da büyük ses getirmişti. 2020 yılında, One Piece’in elinde bulunan manga satış liderliğini de kazanmıştı. Hatta One Piece’in yaratıcısı olan Eiichiro Oda, manganın 1000. sayısı için yaptığı duyuruda bu seriye de kırdığı rekor için selam göndermişti.

Demon Slayer 2. sezon için yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce izleyicileri neler bekliyor? Yorumlarınızı ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Animesever Animesever dedi ki:

    Fragman güzel sanırım internette mangada gördüğüm ve büyük bir zevkle beklediğim savaş sahnesi geliyor bu yüzden çok mutluyum ama fragman birazdaha açık olabilirdi neyse 2. Sezon çıkıyo ya şükürler olsun😄

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Fate: The Winx Saga incelemesi

Fate: The Winx Saga İncelemesi: Hatalar Silsilesi

Çember - Mercan Alper

Çember: Mercan Alper, Sonsuz Döngülerden Çıkış Yolunu Öykülerle Arıyor