in ,

The Midnight Gospel Fragmanı: Adventure Time Sevenlere!

The Midnight Gospel fragmanı yayında. Netflix, Adventure Time’ın yaratıcısı Pendleton Ward imzasıyla yeni bir çizgi diziye hazırlanıyor.

The Midnight Gospel Fragmani

Cartoon Network kanalının sevilen çizgi dizisi Adventure Time, yayınlanan 10 sezonu ile kendisine özel bir kitle edinmiş ve çizgi diyarlara değerli bir katkıda bulunmuştu. Şimdi aynı yaratıcı ekipten Pendleton Ward, Netflix için geliştirdiği The Midnight Gospel ile karşımıza çıkıyor. Yapımdan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Finn ve Jake’in maceralarını anlatan, toplamda 10 sezon ve 289 bölüm süren yapım televizyonun sevilen çizgi dizileri arasında yer alıyor. 8 defa Primetime Emmys ve 18 de farklı ödül kazanan Adventure Time with Finn & Jake, Ekim 2018 tarihinde ekranlara veda etmişti.

Şimdiyse Netflix, kütüphanesindeki popüler çizgi dizilere bir yenisini eklemek istiyor. Kanal yetişkinlere yönelik hazırladığı başarılı çizgi yapım ve animeler ile rakipleri karşısında oldukça önemli avantajlara sahip. Love, Death and Robots, BoJack Horseman ve Big Mouth gibi yapımlarla öne çıkan kanal, şimdi de Adventure Time’ın yaratıcısı Pendleton Ward (Uncle Grandpa, Bee and PuppyCat, Random! Cartoons) ile çalışıyor. Ward’a eşlik eden isim ise komedyen ve podcast yayıncısı Duncan Trussell (Duncan Trussell Family Hour Pod Yayını).

The Midnight Gospel Nisan 2020’de Netflix Kütüphanesindeki Yerini Alacak

The Midnight Gospel dizisi konusu itibarı ile Rick and Morty’yi de hatırlatıyor. Bir uzay yayıncısı olan Clancy’nin serüvenlerinin anlatılacağı yapımda, çoklu evren simülatörleri havada uçuşuyor. Clancy, çeşitli evrenlerdeki ırklarla söyleşi yapmak için boyutların ötesine gitmek durumunda kalıyor.

8 bölümden oluşması planlanan 1. sezon, 20 Nisan 2020 tarihi itibarıyla Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Çizgi diziden yayınlanan son fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Netflix, Fantastik Çizgi Dizilerde Hız Kesmiyor

Netflix, Disney+’ın da dijital yayıncılığa girmesi ile genç kitlesini yitirmemek için çeşitli anlaşmalar yapmayı sürdürüyor. Kanal, He-Man gibi animelerle kütüphanesini güçlendirirken bir yandan da başarılı çizgi film yapımcısı Nickelodeon ile 200 milyon doları bulan dev bir anlaşma imzalamıştı. Bu anlaşmayla beraber Netflix ve Nickelodeon, The SpongeBob dahil pek çok yapıt üretecek.

Disney, Fox ile birleştikten sonra The Simpsons gibi klasik yapımları bünyesine katmış ve iddialı bir arşive sahip olmuştu.

Peki siz The Midnight Gospel fragmanını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* 80’lerin Ünlü Çizgi Filmlerini Ücretsiz İzleyin

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Çernobil Orman Yangını

Çernobil Orman Yangını Sonrası Bölgede Radyasyon Oranı 16 Kat Arttı

Irak Savaş Tanrısı Girsu

Irak’ta Savaş Tanrısına Adanmış 5.000 Yıllık Ritüel Alanı Keşfedildi