in ,

Yeni Star Wars Dizisi “Andor”dan İlk Fragman Yayınlandı

Andor fragmanı yayınlandı. Disney Plus’ın yeni Star Wars dizisi, Yıldız Savaşları filmi Rogue One’ın öncesini konu alıyor.

andor fragmanı star wars

Andor fragmanı paylaşıldı. Disney Plus, yeni Star Wars dizisi için ilk tanıtımı yayınladı. Rogue One: A Star Wars Story’nin öncesini anlatan yapımın başrolünde Diego Luna yer alıyor.

Lucasfilm tarafından Disney Plus için geliştirilen dizi Cassian Andor karakterinin maceralarını konu alıyor. Diego Luna’nın Andor’u canlandırdığı yapımın oyuncu kadrosunda Anton Valensi, Adria Arjona, Stellan Skarsgard, Genevieve O’Reilly, Denise Gough, Fiona Shaw, Alex Lawther, Kyle Soller ve Robert Emms gibi oyuncular yer alıyor.

Cassian Andor’un isyanın ilk günlerinde bir hırsızdan asi bir casusa dönüşüm macerasını işleyecek yapım, hikâyeye Rogue One’ın 5 yıl öncesinden başlayacak.

Star Wars evreni sinemadaki yolculuğuna kısa bir ara verip odağını Disney Plus ile dizi dünyasına verdi. The Mandalorian ile başlayan dizi serüveni The Book of Boba Fett, Star Wars: Visions, Star Wars Resistance ve The Bad Batch ile devam etti. Son olarak bugün izleyicilerin karşısına Obi-Wan Kenobi dizisi çıktı.

Andor dizisi de Disney Plus’ın dizi evrenine yeni bir halka olarak eklenmeye hazırlanıyor.

Star Wars Kutlama Haftası’nın ilk fragmanı olarak paylaşılan Andor’a dair ilk tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Andor Fragmanı | İZLE – Yeni Star Wars Dizisi

Yapım, Yıldız Savaşları evreninin daha karanlık ve sert tarafına odaklanacak. Dizide Cassian Andor ve Jyn Erso öncülüğündeki bir asi casus grubunun İmparatorluk’a sızma girişimi anlatılacak. Yapım sona erdiğinde hikâye 2016 tarihinde vizyona giren Rogue One: A Star Wars Story ile bağlanacak.

Yapımın yönetmenleri arasında Ben Caron, Susanna White, Benjamit Caron ve Toby Haynes yer alacak. Yazar ekibi ise Tony Gilroy, Stephen Schiff ve George Lucas’tan oluşuyor. Tony Gilroy, Rogue One filminin de senaristleri arasında yer almıştı.

Andor dizisi toplamda 12 bölümden oluşacak. Yapımın ilk iki bölümü 31 Ağustos 2022 tarihinde Disney Plus’ta yayına başlayacak. Dizinin müzikleri Nicholas Britell imzası taşıyacak.

Star Wars Kutlama Haftası’nda Yıldız Savaşları evrenine dair pek çok yapım hakkında yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Andor fragmanı hakkında sizin görüşleriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

kevin spacey cinsel taciz davası yeni

Kevin Spacey, Bir Kez Daha Cinsel Taciz ile Suçlandı

jodie foster true detective 4 sezon basrol

True Detective Dizisinde 4. Sezon için Başrol Jodie Foster Oldu