in

Constantine Dizisi HBO Max ile Geliyor: Yapım J.J. Abrams’a Emanet

J.J. Abrams, HBO Max için John Constantine dizisi hazırlayacak. Sevilen DC Comics karakteri yepyeni bir şekilde dönüş yapacak.

J.J. Abrams HBO Max için Constantine Dizisi Yapacak
- Reklam -
- Reklam -

J.J. Abrams, HBO Max için John Constantine dizisi geliştiriyor. Ünlü yönetmenin bir sinema filmi hazırlaması bekleniyorken, karakter yepyeni bir şekilde izleyicilerin karşısına çıkacak.

HBO Max, tıpkı Disney+’ın Marvel Sinematik Evreni içeriklerine yaptığı gibi DC karakterlerini bünyesinde yeniden hayata geçirmeye başlıyor. Şimdilik bu anlamda elinde en çok süper kahraman dizisi bulunduran kanal The CW. Warner Media’nın alt markası olan The CW dışında DC Universe de bulunuyordu. Titans ile Doom Patrol gibi yapımlar bu platformda yayınlandı. Ancak HBO Max’in gelişiyle birlikte DC Universe kapatıldı. Tüm içerikleri yeni dijital yayın servisine aktarıldı. Hatta Doom Patrol, Harley Quinn ve Titans’ın yeni sezon onayları da HBO Max üzerinden verildi.

Arrowverse evreninin yaratıcı ismi olan Greg Berlanti, HBO Max için Green Lantern de dahil olmak üzere birçok büyük DC dizisi planlıyor. Fakat şimdi bir başka ünlü yönetmen daha bu evrene katıldı: J.J. Abrams.

- Reklam -

Constantine - The Sandman Dizisi

Lost, Fringe, Revulotion, Star Trek ve son Star Wars üçlemesi gibi yapımlar ile tanınan Abrams, 2019 yılında Warner Media ile 250 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Söz konusu anlaşmayla ilgili ilk haberler geçen yıl geldi ve yönetmenin Justice League Dark, Duster ve The Shining spin-off‘u Overlook isimli üç yeni canlı aksiyon dizisi yapacağı duyuruldu.

Ancak hayranları bundan daha fazla heyecanlandıran olay ise yine geçen yılın ortalarında geldi. Yeni bir Constantine filmi için çalışmaların J.J. Abrams önderliğinde başlayacağı belirtildi. Fakat son gelen haberler, yönetmenin bir Constantine dizisi geliştirdiği yönünde.

Constantine Dizisi Başrolü Siyah Olabilir

The Illuminerdi’nin haberine göre, Warner Bros. ve J.J. Abrams’ın kurucusu olduğu yapım şirketi Bad Robot, HBO Max için yeni bir Constantine dizisi geliştiriyor. Haberde yeni maceranın, daha önce duyurulan Justice League Dark’a da bağlanacağı ve oyuncusunun bu dizide de yer alacağı belirtildi.

- Reklam -

Raporda yer alan daha ilginç bilgi ise; Waner Bros.’un John Constantine rolünü canlandırması için genç bir siyah aktör istediği iddiası. Hatta bu ismin Riz Ahmed olduğu belirtiliyor. Haberi alan hayranlar şimdiden itiraz seslerini yükseltmeye başlamış durumda. Çizgi romanlarda sarışın olan bir karakteri neden siyah oyuncu ile yeniden canlandırmaya çalıştıkları da merak edilen sorular arasında yer alıyor. Karakteri daha önce beyaz perdede Keanu Reeves ve dizi evreninde ise Matt Ryan canlandırmıştı.

constantine dizisi

Şu an için proje hakkında daha fazla bilgi bulunmuyor. Yeni iddiaların doğru çıkması halinde beklenen beyaz perde uyarlamasının yakın gelecekte gelmesi olası gözükmüyor.

John Constantine karakterini kimin oynamasını istersiniz? Zaten bu konuda bilinen iki isim varken bir yenisinin gelmesi gerekli mi? Yorumlarınızı ve oyuncu önerilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for narpal narpal dedi ki:

    J.J Abrams varsa ilk sezon çok iyi ama finali kötü olur.

  2. Avatar for thesupranormal thesupranormal dedi ki:

    Ya muhteşem haber hadi Constantine be…

  3. Avatar for decoder decoder dedi ki:

    İzlenir. Abrams kaliteli işler yapar.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Wednesday dizisi Addams family tim burton netflix

Wednesday: Tim Burton’ın The Addams Family Dizisi Yolda

Mortal Kombat İncelemesi

Mortal Kombat Fragmanı: Ölümcül Dövüş Başlıyor