in ,

Gelecekte Bizi Bekleyen Tüm DC Comics Yapımları Duyuruldu

Warner Media yapımı devam eden tüm DC Comics dizi ve filmlerini duyurdu. Gelecekte 24 yeni yapım hayranları bekliyor olacak.

Tüm DC Comics Yapımları

DC Comics hayranlarını sevindirecek bir liste yayınlandı. AT&T Analist ve Yatırımcı Günü’nde Warner Media bünyesinde, ileride yer alacak DC Comics filmleri ve dizileri duyuruldu.

Marvel Sinematik Evreni geçen ocak ayında yayına başlayan ve bir hafta önce tamamlanan WandaVision ile dördüncü aşamasına başlarken DC Comics cephesi de boş durmuyor. Hayranlar şimdilik heyecanla 18 Mart 2021’de yayınlanacak olan Zack Snyder’s Justice League filmini bekliyorlar. Toplamda 4 saat sürecek olan yapım geçen günlerde yanlışlıkla paylaşılmıştı.

Şu an için Warner Media ve DC Comics’in tek projesi bu değil. Gelecekte hayranları bekleyen birçok film, dizi, oyun ve hatta belgesel bulunuyor. Çoğunu bilmekle birlikte ilk defa bu yatırımcı gününde açıklanan sürprizler de oldu.

Warner Media Başkanı Jason Kilar, yaptığı açıklamada DC’nin derinliklerine dalmaya başladıklarını ve bu yapımlardan çok daha fazlasının geleceğini söyledi.

İşte Yakın Gelecekte İzleyiciyi Bekleyen Tüm DC Comis Yapımları

Tüm DC Filmleri ve Dizileri

Listede yer alan yapımlardan bir tanesi Zattana oldu. J.J. Abrams’ın HBO Max için yapımcılığını üstlendiği Justice League Dark serisinden ayrı olarak bir Zatanna filmi üzerinde çalıştığı ima ediliyordu. Yayınlanan bu yeni bilgilerle projenin doğru olduğu anlaşıldı. Ayrıca geçen ay Abrams’ın bir Constantine dizisi üzerine çalıştığı da paylaşılmıştı. Ancak yayınlanan liste içerisinde bu yapım yer almıyor.

2017’den bu yana söylentileri dolaşan ve yapılacağı dillendirilen Batgirl filmi de listedeki yerini almış durumda. O sırada Joss Whedon’ın Barbara Gordon’un New 52 enkarnasyonundan esinlenerek filmi yazacağı, yöneteceği ve yapımcılığını üstleneceği söylendi. Takip eden aylarda projede çok az hareket oldu. Şubat 2018’de Whedon’un ayrıldığı açıklandı ve takip eden nisan ayında Christina Hodson senaryoyu yazmak için seçildi.

O zamandan beri Hodson, Birds of Prey ve The Flash’ın senaryosunu yazdı. Batgirl’ün senaryosunun ne durumda olduğu ise bilinmiyor.

Peki ya siz bu 24 yapım arasında en çok hangilerini bekliyorsunuz? Sizce içlerinde en iyi yapımlar olarak hangileri yer alacak? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Game Spot

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Grinin Elli Tonu Serisi Yeni Kitap Freed

Grinin Elli Tonu Serisi Yeni Kitabı “Freed” ile Sona Eriyor

Kırılca Adam - Edward Page Mitchell

H.G. Wells’ten Önce Zaman Makinesini İşleyen Edward Page Mitchell’dan Bilimkurgu Öyküleri: Kırılca Adam