in ,

Jon Bernthal, The Punisher Rolü ile Marvel’a Geri Dönebilir

Jon Bernthal beşinci faz Marvel yapımlarında The Punisher rolünü üstlenebilir. Ortaya atılan yeni iddialar henüz doğrulanmadı.

Jon Bernthal, The Punisher rolü marvel
- Reklam -
- Reklam -

Jon Bernthal, Marvel yapımlarında The Punisher rolü ile bir kez daha yer alabilir. Bir sosyal medya paylaşımı, ünlü oyuncunun ikonik rolü yeniden canlandırabileceğini gösterdi.

Jon Bernthal’ın The Punisher rolü ile Marvel’ın beşinci faz yapımlarında boy göstereceği iddia edildi. Kasey O’Keefe’in sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafın ardından ortaya atılan söylentiler The Punisher’ın geri döneceği yönünde.

The Walking Dead dizisinde canlandırdığı Shane rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jon Bernthal, daha sonrasında Netflix’in sevilen yapımı Daredevil dizisinin 2. sezonunda The Punisher rolü ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı. İlerleyen yıllarda kendi solo dizisine de kavuşan anti kahraman Frank Castle, Hell’s Kitchen’ı kötülükten temizlemek için elinden geleni yapmıştı.

- Reklam -

Netflix, The Punisher ile birlikte diğer Marvel yapımlarının fişini çekmişti. Iron Fist, Defenders ve Luke Cage gibi yapımlar ilk etapta rafa kaldırılmış daha sonrasında da Disney bünyesindeki dijital platforma geçmişti. Daredevil’ın yıldızı Charlie Cox’ın gişe rekortmeni Spider-Man: No Way Home’da gözükmesinin ardından da gözler evrenin diğer isimlerine çevrilmişti.

Oyuncu Kasey O’Keefe’in sosyal medyada paylaştığı görsel ise Bernthal’ın evrene geri döneceğini işaret ediyor olabilir. O’Keefe, başarılı oyuncuyla yer aldığı fotoğrafın açıklama metniyle hayranları heyecanlandırmayı başardı:

Jon Bernthal, The Punisher yeni

“Jon Bernthal inanılmaz bir aktör!

“Marvel Beşinci Faz süresince birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum”

- Reklam -

Jon Bernthal, The Punisher Rolü için Marvel’a Dönüşü Nasıl Mümkün Olabilir?

Hayranlar ise şimdiden The Punisher karakterinin MCU devamlılığına nasıl dahil olacağı konusunda iddialar ortaya atmaya başladı. Birçok hayran karakterin evrende ilk defa görüneceği yapımın Daredevil’ın yeni Marvel dizisi Daredevil: Born Again olacağını söylüyor.

Diğer taraftan kahramanın Echo dizisinde de yer alabileceği iddialar arasında. Özellikle Matt Murdock ve Kingpin karakterlerinin de dizide yer alacağı netleştikten sonra sokak seviyesinde geçen bu olaylarda Punisher’ın da evrene bu dizi ile girebileceği söyleniyor.

The Punisher geri dönüyor Jon Bernthal marvel

Bütün bu söylentilerle birlikte Marvel ya da ünlü aktör Jon Bernthal cephelerinden henüz resmi bir açıklama yok. Bununla birlikte Chicago Comic & Entertainment Expo bünyesinde, Daredevil dizisinde Claire Temple’ı canlandıran Rosario Dawson, karakterin geri döndüğünü söylemiş ve Bernthal’ın rolü tekrar üstlendiğini doğrulamıştı.

Siz The Punisher karakterini beşinci fazda görmek ister miydiniz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Akuma_Blade Akuma_Blade dedi ki:

    Solo dizi olmayacaktır, bence Daredevil türü yapımlarda arada görünüp giden bir tip yapacaklar kendisini. Nev-i şahsına münhasır özelliği acımasızlığı olan bu karakterin haklarının her yaş grubuna aynı anda oynayalım diye neredeyse bir tarafını parçalayan bir platformda yeralması bu karakterin en büyük talihsizliği olsa gerek.

  2. Avatar for tleilax tleilax dedi ki:

    Yeni daredevil dizisi de 13 yaş ve üzerine uygunluk almış. En güzel daredevil hikayesi çocuk dizisi olacak gibi duruyor. Aynı şeyi punisher dizisine yapmaları mümkün değil.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

john wick yayın The Continental amazon

John Wick Evreninde Yeni Bir Perde Aralayan “The Continental” Dizisi Birçok Ülkede Amazon’da Yayınlanacak

2022 World Fantasy Award kazananları

Fantastik Edebiyatın En Prestijli Ödüllerinden “World Fantasy Awards”ın 2022 Yılı Kazananları Açıklandı