in , ,

Fırtınalar Yaratan “Squid Game” Dizisi 2. Sezonu ile Geri Dönüyor: Yeni Oyuncular Tanıtıldı

Squid Game 2. sezon oyuncu kadrosu, kısa bir tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu. Popüler Güney Kore dizisi Netflix’e geri dönüyor.

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu
- Reklam -
- Reklam -

Squid Game 2. sezon kadrosu duyuruldu. Netflix, TUDUM etkinliğinde paylaştığı tanıtımlara bir yenisini ekleyerek Güney Kore yapımı gizem ve aksiyon dizinin yeni sezonuna dair detayları paylaştı.

İlk sezonu 2021 yılında yayınlanan Squid Game (Ojing-eo geim), Netflix platformunun en çok izlenen dizileri arasındaki yerini almıştı.

28 günde izlenme oranlarıyla zirveye çıkan yapım; hayranlarla birlikte ödül dünyasında da ilgi görmüş ve İngilizce dışı bir dilde platforma ilk defa Emmy ödülü getirmişti. Netflix, Güney Kore pazarındaki yatırım payını ciddi oranda artırırken aynı zamanda dizinin temasını oluşturan yarışmayı reality show olarak da ayrı bir formatta ekranlara getirmek üzere harekete geçmişti.

- Reklam -

Squid Game 2. Sezon Oyuncular

Netflix, dizinin Amerikan versiyonu için David Fincher ile görüşme ayarlarken orijinal dizinin 2. sezonu için de Hollywood’dan iddialı oyuncularla toplantılar yapmıştı.

Dün gece Brezilya’nın Sao Paulo kentinde gerçekleştirilen hayran etkinliği TUDUM, platformun Squid Game 2. sezon oyuncu kadrosunu duyurduğu videoya da ev sahipliği yaptı.

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Video eşliğinde Duyuruldu | İZLE

YouTube video

(Tanıtımı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Squid Game 2. sezon hakkında yayınlanan ilk tanıtımda Kırmızı Işık, Yeşil Işık ve Cam Köprü Yarışı oyunlarından klipler gösteriliyor.

- Reklam -

Tanıtımda 2. sezon için geri dönecek Kore ikonu Lee Jung-jae tarafından canlandırılan Seong’a da yer veriyor. Ayrıca Lee Byung-hun tarafından canlandırılan oyunların gizemli maskelisi Front Man, Gong Yoo tarafından canlandırılan oyunun işe alım personeli ve Wi Ha-jun tarafından canlandırılan hayranların favori yarışmacısı Hwang da 2. sezon için geri dönüyor.

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Netflix

Netflix, geri dönen oyunculara ek olarak, Squid Game 2. sezona katılan yeni isimleri de açıkladı. Bu oyuncular arasında Koreli aktör ve müzisyen Yim Si-wan ile birlikte Kang Ha-neul, Park Sung-hoon ve Yang Dong-geun yer alıyor. Oyuncuların hangi karakteri canlandıracağı açıklanmamış olsa da hepsinin yapımda yarışmacı olarak yer alacağı öngörülüyor.

Netflix, Ocak 2022 tarihinde Squid Game’in 2. sezon ile geri döneceğini duyursa da dizinin yayın takvimi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Öte yandan yeni sezon çekimlerinin 2023 yılının yaz mevsiminde başlayacağı biliniyor.

Squid Game 2. Sezon teori ve yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilir, dizi dünyasından yeni gelişmeler için bizleri Google Haberler’den takibe alabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

3 Body Problem Fragmanı - Netflix - Üç Cisim Problemi

Cixin Liu’nun Hugo Ödüllü Bilimkurgu Romanı “Üç Cisim Problemi” Netflix Dizisi Oluyor: İşte İlk Fragman

Heart of Stone Fragmanı: Gal Gadot Başrolde

Gal Gadot’lu Aksiyon-Gerilim Filmi “Heart of Stone”dan İlk Fragman