in ,

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı: Final Zamanı

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon fragmanı yayınlandı. NBC dizisi, final sezonu ile izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor.

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon Fragman Final

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi final bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dan Goor (Parks and Recreations) ve Michael Schur (The Good Place) ikilisi tarafından 2013 yılında yaratılan Brooklyn Nine-Nine, komedi dizileri arasında kendisine özel bir yer edinmeyi başardı. Yayın hayatına 2018’e kadar Fox’ta devam eden seri sonrasında iptal edildi. Ardından 2019’da NBC ile anlaşarak günümüze dek yola devam etti. 2 Primetime Emmy ve 100’ü aşkın bölümün ardından, popüler dizide final zamanı geldi.

Geçen şubat ayında, 10 bölümden oluşan “kısaltılmış” bir 8. sezon ile ekranlara veda edeceğini duyuran yapım, Koronavirüs pandemisi nedeniyle sık sık ertelenmek durumunda kalan diziler arasında yer almıştı. Öte yandan Amerika’da yaşanan polis olayları ve yükselen Black Lives Matter protestoları da serinin ertelenmesinde önemli rol oynamıştı. Yapım bu konulara kayıtsız kalmamak için hikâyesinde revizyona gitmişti.

Başrol olarak ünlü komedyen ve aktör Andy Samberg’ün karşımıza çıktığı yapım, kurmaca bir polis karakolu olan 99. Bölge Karakolu’ndaki dedektiflerin başına gelen eğlenceli olayları işliyor.

Brooklyn Nine-Nine 8. Sezon Fragmanı | İZLE

Diziden yayınlanan 1 dakika 49 saniyelik fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Polisiye ve komedi türlerini bir araya getiren serinin final sezonunda çekimler geçen aylarda tamamlandı. Uzun süredir 20’şer bölümler hâlinde yayınlanan seri, son dönemlerde daha kısa sezonlarla ekrana geliyordu. Şimdiyse 10 bölümden oluşacak 8. sezonu ile izleyicilere veda etmeye hazır durumda.

Oyuncu kadrosunda Andy Samberg’e eşlik eden isimler şu şekilde: Andre Braugher, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Stephanie Beatriz, Chelsea Peretti ve Joe Lo Truglio.

Seri, ABD’deki polis şiddetine yeterince değinmediği için çeşitli eleştirilerin odağı olmuştu. Dolayısıyla final sezonunda bu konuya getirecekleri yaklaşım ayrı bir merakla bekleniyor.

Brooklyn Nine-Nine 8. sezon 12 Ağustos 2021 tarihinden itibaren NBC ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayacak. Yayınlanacak ilk bölümün adı ise The Good Ones olacak.

Dizinin ilk 6 sezonunun Netflix Türkiye üzerinden izlenebildiğini hatırlatalım. Platform henüz 7. sezon bölümlerini bünyesine katmış değil.

Sizin final sezonundan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LostSoul LostSoul dedi ki:

    en sevdiğim dizilerden birine veda etmek üzücü olacak:(

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

ayrılık dizi the split hukuk fox

Türkiye’nin İlk Hukuk Dizisi: The Split Uyarlaması “Ayrılık”ta Çekimler Başlıyor

Scarlett Johansson, Black Widow Disney Dava

Scarlett Johansson, Black Widow’da Zarara Uğratıldığı Gerekçesiyle Disney’e Dava Açtı