in ,

Amazon’un Süper Kahraman Dizisi “The Boys”tan 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Boys 3. Sezon fragmanı paylaşıldı. Amazon Prime Video’nun süper kahraman dizisi yeni bölümleri ile geri dönmeye hazırlanıyor.

the boys 3 sezon fragmanı amazon prime
- Reklam -
- Reklam -

The Boys 3. sezon fragmanı yayınlandı. Amazon Prime kanalında yayınlanan süper kahraman dizisi yeni bölümleri için geri sayıma başladı.

Supernatural ve Boogeyman gibi yapımlarla tanınan Eric Kripke’nin yaratıcı koltuğunda oturduğu The Boys, ilk sezonu ile 2019 yılında izleyicinin karşısına çıkmıştı. Süper kahraman anlatılarındaki çarpık bakış açısını gözler önüne seren yapım bugüne dek 6 defa Primetime Emmys’e aday gösterilmiş ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

2. sezon bölümleri 4 Eylül 2020’de yayına giren The Boys, uzun zamandır yeni bölümleri için yolu gözlenen yapımlardandı.

- Reklam -

The Boys evrenini genişleten Diabolical adlı animasyonun 4 Mart 2022’de Amazon Prime’da gösterime girmesinin ardından yeni sezon için de tanıtım çalışmaları başlamış durumda.

Yayınlanan ilk kısa fragman, maceranın kaldığı yerden devam ettiğini gözler önüne sürüyor.

The Boys 3. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk kısa fragmanda yeni bölümlere dair herhangi bir diyalog yer almıyor. Daha çok klip tadı veren tanıtım filmi, diziden yeni karakterleri de gösteriyor.

En dikkat çekici isim ise Supernatural ile tanınan Jensen Ackles’ın canlandırdığı Soldier Boy karakteri. Soldier Boy, II. Dünya Savaşı’nın son günlerinde, nükleer çağın gelişinin ortasında Compound-V tarafından yaratıldığı için The Boys’un “Kaptan Amerika”sı olarak karşılık buluyor. Ayrıca Jensen Ackles ve Eric Kripke, uzun yıllar devam eden Supernatural’dan sonra ilk defa bir araya gelme fırsatı buluyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Aya Cash ve Laila Robins gibi isimler yer alıyor.

- Reklam -

The Boys 3. Sezon Çıkış Tarihi

Garth Ennis ve Darick Robertson ikilisinin çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, yozlaşmış bir grup süper kahramanın hikâyesini konu alıyor.

The Boys 3. sezon bölümleri 3 Haziran 2022’de izleyicilerle buluşacak. Yeni sezon önceki sezonlarda olduğu gibi toplam 8 bölüm sürecek. Öte yandan dizinin 4. sezon onayını da uzun zaman önce aldığını hatırlatalım.

Siz The Boys 3. sezon hakkında nasıl bir beklentiye sahipsiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Den of Geek

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Gelu Gelu dedi ki:

    3 Haziran diyor ya!..

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Deadpool 3 yönetmeni Shawn Levy

Deadpool 3 Filminin Yönetmeni Belli Oldu: Shawn Levy ve Ryan Reynolds Yeniden Bir Arada

sınırsız enerji dünya kabuğu sondaj

‘Sınırsız Enerji’ için Radikal Plan: Dünya Kabuğuna Görülmemiş Derinliklere İnen Bir Sondaj Yapılabilir