in

İşte Bu Benim Masalım Fragmanı: Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’li Exxen Dizisi

İşte Bu Benim Masalım fragmanı yayında. Exxen’in başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in yer aldığı yeni dizisi duyuruldu.

İşte Bu Benim Masalım IMDb

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu Exxen, birbiri ardına projelerini duyurmaya devam ediyor. Kanalın yeni işi ise İşte Bu Benim Masalım dizisi oldu. Başrollerini Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in paylaştığı yapımdan ilk fragman paylaşıldı.

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Exxen, şimdiye dek pek çok popüler ismi bir araya getiren dikkat çekici proje duyurdu. Hasan Can Kaya’nın komedi programı Konuşanlar, Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılıç’ın Gibi’si, başrolünde Haluk Bilginer’in yer aldığı Şeref Bey dizisi, yeni Sihirli Annem dizisi, Tolga Çevik’li Tolgshow

Exxen, ilk bakışta adeta ünlüler geçidi olarak gözüküyor. İşte Bu Benim Masalım dizisi ile yeni kuşağın popüler müzisyenlerinden Aleyna Tilki ve Survivor 2020 yarışmacısı Cemal Can Canseven de kanalın bir parçası olmaya hazırlanıyor.

Kanalın çıkış yapımları arasında yer alan dizi, Aleyna Tiki’nin müzik kariyerine odaklanacak. Yapımda liseli bir genç olan Aleyna’nın erken yaşta şöhret basamaklarını tırmanma süreci konu alınacak.

İşte Bu Benim Masalım Fragmanı | İZLE

“Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset…” cümlesiyle duyurulan dizi, 1 Ocak 2021’de Exxen ekranlarında olacak.

İşte Bu Benim Masalım oyuncuları arasında Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’e şu isimler eşlik ediyor: Merve Sevin, Ayça Tilki, Eren Emingil, Nevra Serezli, Zeynep Kankode, Faruk Aran, Göksun Büyükkahraman, Gülce Cantürk, Hasan Denizyaran, Eren Emingil ve Bengü Gürses.

Dizinin yönetmenliği ise Arif V 216, Kocan Kadar Konuş ve Patron Mutlu Son İstiyor’u çeken Kıvanç Baruönü üstleniyor.

İşte Bu Benim Masalım Fragmanı - Aleyna Tilki - Exxen Dizi

Dizinin yazarları ise Deniz Gürlek (Poyraz Karayel, Hakan: Muhafız, Vatanım Sensin) ve Melek Seven (Poyraz Karayel, Hakan: Muhafız, Vatanım Sensin).

Aleyna Tilki, geçen aylarda Bu Benim Masalım adlı bir parça ve klip de yayınlamıştı. Yeni dizinin bu parçadaki gibi ünlü müzisyenin yaşamından kimi yansımaları ekranlara taşıması bekleniyor.

Peki siz Aleyna Tilki’yi anlatan bir dijital yapım izleme fikrine nasıl bakıyorsunuz? Fragman ilginizi çekti mi? Diziye ve platforma dair yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for narpal narpal dedi ki:

  Çok iyi bir platform olacağına inanıyorum. Ne kadar gereksiz varsa aynı yerde toplansın biz de uzak kalırız. Hatta katılanlara YouTube dan videolarını silme mecburiyeti getirilsin sırf bunun için üye olurum.

 2. Avatar for NamelessOne NamelessOne dedi ki:

  Aklıma gelmişken söyleyim. Survivor 2020’yi Cemal Can’ın kazanması çok şüpheli bir durum ve bence haksız yere kazandı. Çünkü Survivor’un sponsoru olan bir alışveriş sitesinin mankeniydi.

 3. Avatar for Tamarix Tamarix dedi ki:

  Gene gülüp geçeceğim ama içten içe ne kadar büyük paraların döndüğünü düşünüp kahrolacağım bir yapım olacak belli… Ben de hep keşke bana arkaplanda küçük rollerde oynama şansı verseler, İngilizce özel dersten daha fazla kazandıracağı kesin olurdu derim :frowning: Gece gece birtakım ekonomik dertler sardı yine zihnimizi.

  Konu dışı yorum: Elon Musk dil öğrenimi çipi getirirse bittik valla…

 4. Avatar for narpal narpal dedi ki:
  https://www.youtube.com/watch?v=milyZRdbA44

  Çip ne zaman gelir bilmiyorum ama simültane çeviriler günlük konuşmalarda iş görür gibi.

  Konuyla alakasız biliyorum ama bahsi geçince dayanamadım.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Lost Dizisi liste

LOST Dizisi Hakkında Az Bilinen 21 Detay

50M2 Tanıtım Fragmanı: Yeni Yerli Netflix Dizisi

50M2 Tanıtım Fragmanı: Yeni Yerli Netflix Dizisi Çıkış Tarihi Duyuruldu