in

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Genişliyor: 7 Yeni İsim Daha Eklendi

The Witcher 2. Sezon oyuncu kadrosuna 7 yeni isim katıldı. Dizide yer alacak bazı önemli karakterleri kimlerin canlandıracağı da böylece belli oldu.

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Yeni
- Reklam -
- Reklam -

Netflix’in merakla beklenen fantastik dizisi The Witcher 2. sezon için yeni oyuncular belli oldu. Yapıma 7 oyuncu daha dahil oldu. Yapımda Dijkstra ve Nenneke gibi kimi ünlü karakterlerin de kimler tarafından canlandırılacağı belli olmuş oldu.

Andrzej Sapkowski’nin meşhur kitap serisinden önce video oyuna, ardından da diziye uyarlanan The Witcher için yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri sekteye uğrayan yapımda, geçen günlerde Phillipa Eilhart karakterini canlandıracak oyuncu Cassie Clare olarak açıklanmıştı. Şimdiyse Clare dahil olmak üzere toplamda 7 isim resmi ağızdan duyuruldu.

Yeni sezonda kadroya katılan oyuncular ve canlandıracakları roller aşağıdaki gibi:

- Reklam -
 • Adjoa Andoh (Nenneke)
 • Cassie Clare (Phillippa Eilhart)
 • Liz Carr (Fenn)
 • Graham McTavish (Dijkstra)
 • Kevin Doyle (Ba’lian)
 • Simon Callow (Codringher)
 • Chris Fulton (Rience)

the witcher 2 sezon oyuncu yeni

Netflix, yeni isimleri Twitter hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu.

The Witcher 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Son Haline Yaklaştı

Duyurulan bu isimlerle birlikte dizinin kadrosu son haline yaklaşmış oldu. Platformun en çok izlenen yapımlarından birisi arasında bulunan dizide kadroya katılan yeni isimleri yakından tanıyalım.

Rahibe Nenneke’ye hayat verecek olan Adjoa Andoh, Invictus, Fractured ve Bridgerton yapımlarında karşımıza çıkmıştı.

Serinin kötü karakterlerinden Phillippa Eilhart’ı canlandıracak olan Cassie Clare ise daha önce Beauty and the Beast, Mamma Mia: Here We Go Again ve Delicious yapımlarında rol aldı.

Codringher’ın iş ortağı, sakat ama şaşırtıcı derecede yetenekli bir cüce olan Fenn’i canlandıracak Liz Carr ise The OA ve Silent Witness gibi yapımlarda rol aldı.

- Reklam -

Redanian İstihbaratının başı olan Dijkstra’yı Hobbit, Lucifer, Preacher ve Outlander gibi ünlü yapımlarda rol almış Graham McTavish canlandırıyor.

Codringher ve Fenn’in ünlü Dorian dedektiflik ajansını oluşturan ikiliden biri olan Codringher’a hayat verecek 71 yaşındaki oyuncu Simon Callow; Budala Dedektif 2 ve Outlander gibi yapımlarda rol aldı.

Cintra katliamı sırasında ortadan kaybolduktan sonra Ciri’yi bulması talimatı verilen büyücü Rience’ı da Stonemouth, Bridgerton ve Our Ladies gibi yapımlardan tanınan Chris Fulton canlandırıyor.

Dizinin oyuncu kadrosuna daha önce Nivellen rolü için Kristofer Hivju ve Vesemir rolü için Kim Bodnia da katılmıştı. Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) ve Freya Allan (Ciri) üçlüsüne odaklanacak yeni sezonda Geralt ve Ciri’nin Kaer Morhen’e olan yolculuğuna şahitlik edeceğiz.

The Witcher 2. sezon çıkış tarihi ise henüz belli olmadı.

Sizin gelecek bölümlerden beklentileriniz neler? Yeni oyuncu tercihlerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: PC GamersN

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for alper alper dedi ki:

  Dijkstra heybetinde oyuncu bulamamışlar herhalde. :slight_smile: 2 metreden daha uzun ve şişman birisi Dijkstra.

  Fenn erkek değil miydi?

  Ba’lian kimdi? Hatırlayan var mı?

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Keanu Reeves Başrol BRZRKR

Keanu Reeves, Kendi Yazdığı BRZRKR Çizgi Romanı Uyarlamalarında Başrol Olarak Yer Alacak

Mariko Aoki fenomeni

Kitapçıda Neden Sık Sık Tuvaletimiz Gelir? Mariko Aoki Fenomeni Hakkında Yeni Açıklama