in

Avengers: Endgame Filminin Disney+’ta Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu

Hasılat rekorları kıran Avengers: Endgame şimdi de gözünü Disney+’a dikti. Destansı filmin Disney’in yeni mecrasında yayınlanacağı tarih nihayet açıklandı.

Gişede fırtınalar estiren Avengers: Endgame filminin, Disney’in yeni platformu Disney+’a geleceği tarih açıklandı. Yapım Filipinler’de televizyondan veriledursun, eğer filmi sinemada izledikten sonra bir de evinizde izlemek istiyorsanız bu haber dikkatinizi çekebilir.

Geçtiğimiz haftalarda Disney+’ta karşımıza çıkmasının kesinleştiği yapımların bir listesini yayınlamıştık. Marvel filmleri son sürat vizyon buldukça bu liste de elbette yavaş yavaş güncelliğini kaybetti.

Gişede 2 milyar dolarını 11 gün gibi kısa bir sürede kolayca aşan Endgame, şimdi de Disney+’ın iddialı seçkisinin arasına girmeye hazırlanıyor.

Avengers: Endgame’in 12 Kasım 2019′da yayına girecek olan Disney+ platformuyla buluşacağı tarih ise 11 Aralık 2019 olarak duyuruldu.

Disney+ servisi, 6.99 $’lık üyelik ücretiyle yayın hayatına başlayacak. Disney’in büyüme hızı giderek artaken yaptığı doğru hamlelerle de göz doldurmaya devam ediyor.

Platform ülkemiz için nasıl bir hazırlık yapıyor, üyelik yöntemi nasıl olacak, biz de ABD için belirlenen 6.99 $’lık paketten mi faydalanacağız, soruları hâlâ belirsizliğini koruyor. Ancak Netflix’in kendisine şimdiden güçlü bir rakip bulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bir yandan da vites yükselten Amazon Prime ve Apple+’ı da düşünürsek önümüzdeki günlerin gittikçe hareketli olacağını düşünebiliriz.

Siz bu çevrim içi servisler hakkında ne düşünüyorsunuz? Disney+ aklınızı çelmeyi başarabildi mi? Avengers: Endgame‘i tekrar izlemek için iyi bir bahane sayılır mı?

Yorumlarınızı forumumuza gelerek bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: engadget


* Avengers: Endgame Spoiler’lı İnceleme | PODCAST

* Avengers: Endgame – Oyunun Sonu Böyle mi Olmalıydı?

* Avengers: Endgame Sonrası Vizyona Girecek Marvel Filmleri

* Avengers: Endgame Sonrası Yaprak Dökümü – Russo Kardeşler Marvel’dan Ayrılıyor

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Disney eğer Netflix’e darbe vurmak istiyorsa, One Pounch Man’in bölümlerini alsın. Şu anda en çok izlenen anime kendisi. Sanırım Game of Thrones ile arasında çok az bir izleyici farkı var. (6.3 Milyon civarında)

 2. Avatar for Emre Emre dedi ki:

  Opm ile Netflix geçmesi zor, kaldı ki Disney çizgi serisi yapan bir yapım anime ile ne işi olsun.

  Amazon prime Türkiye’de Twitch ve bazı oyunlar için kullananlar var. Ben 4 ay süre ödeme yaptım ama adam akıllı platformu kullanmadım.

  Disney eğer tr için TL birimi kullanır. Aile paketi falan da eklerse o zaman Netflix ile boy ölçüşür diğer türlü istediği kadar içerik hazırlasın zor

 3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Piyasanın hakimi olmak istiyorlarsa ne kadar kaliteli yapım varsa kendi bünyelerine katmak zorundalar. Ki şu anda Amazon ve Disney’in bu platforma geçmelerinin sebebi Netflix’in hakimiyetini sona erdirmek. Benim ki naçizane bir tahmin. Zaten Japonya’da aynı anda 3 kanalda birden yayınlanıyor. Yayın hakları sadece Netflix’de değil.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

9 Postmodernist Öykü Tanıdık İsimlerle Geliyor!

Bella Ramsey: “Game of Thrones İzlemek İçin 18 Yaşımı Bekliyorum”