in ,

Crisis on Infinite Earths Bölümünde Sinematik Evrenden The Flash Sürprizi

Crisis on Infinite Earths final bölümlerinde DC Sinematik Evreni’nde The Flash karakterini oynayan Ezra Miller konuk oyuncu olarak yer aldı.

Crisis on Infinite Earths the flash ezra miller

The CW kanalının Arrowverse dizilerindeki crossover bölümler dün itibarıyla nihayet tamamlandı. Toplam 5 bölümlük macera uzun süredir merakla bekleniyordu. Ve önceki ay yayınlanan ilk üç bölümde gördüğümüz Lucifer sürprizinden sonra yeni bir tane daha geldi. DC Sinematik Evreni’nde The Flash karakterini canlandıran Ezra Miller, Crisis on Infinite Earths bölümlerinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Toplamda 5 bölümden oluşan Crisis on Infinite Earths, Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow, Batwoman ve Black Lightning dizilerinde oynayan oyuncuların ortaklaşa yaptıkları bölümlerden oluşuyor. Her yıl farklı bir şekilde gerçekleşen bu cross-over bölümleri için özellikle bu sezon çıkanlar aylardır tartışma konusu olmuştu ve merakla bekleniyordu. Merak ediliyordu çünkü, yıllar önce Superman rolüyle izlediğimiz bazı isimleri bir kez daha bu rolde görebilecektik. Örneğin Smallville dizisinde Superman karakterini canlandıran Tom Welling ve 2006 yılında yayınlanan Superman Returns filminde karakteri canlandıran Brandon Routh bu rolle karşımıza çıkacaktı. Ya da DC animasyonlarında Batman’in sesi olan usta oyuncu Kevin Conroy’yi de yaşlı bir Bruce Wayne olarak görecektik.

the flash ezra miller grant gustin

İşte tüm bu bilgiler bir şekilde bölümler yayınlanmadan önce ya sızdırılmuş ya da resmi olarak açıklanmıştı. Bununla birlikte bazı sızıntılar bize Lucifer’ı oynayan Tom Ellis’i de göreceğimizi söylemiş ancak kendisi bunu yalanlamıştı. Tabii bölümler yayınlandıktan sonra kendisini gerçekten de dizide oynarken gördük. Ardından böyle bir yalan söylemek zorunda kaldığı için özür de diledi.

Fakat Lucifer bile bir şekilde sızıntıların konusu olmuştu. Asıl sürpriz, dün yayınlanan son 2 bölümle karşımıza çıktı. Kimsenin hiç beklemediği bir şekilde, DC Sinematik Evreni’nin The Flash’ı olarak bildiğimiz Ezra Miller’ı, o bilindik kostümüyle dizide göründü.

Sinema evreninin The Flash’ı ile dizi evreninin The Flash’i bir araya geliyor

Gördüğünüz gibi sinema dünyasının Flash’ı, dizi dünyasının Flash’ı ile nihayet bir araya geldi. Elbette dizinin geneline etki edecek bir rolde olmasa da, bu küçük sahne bile birçok hayranı mutlu etmeye yetti. Hazır bir türlü gelmeyen The Flash filminin çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde açıklanmışken, böyle bir sahne izlemek oldukça güzeldi.

Peki ya siz yayınlanan son bölümleri izlediniz mi? İzlediyseniz genel olarak nasıl buldunuz? Ezra Miller’ı konuk oyuncu olarak dizide görmek heyecan yarattı mı?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Yüzüklerin Efendisi Dizisi Oyuncu Kadrosu Resmen Açıklandı

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Güzeldi. :smiley:

  download

 2. Avatar for Bay_Karamsar Bay_Karamsar dedi ki:

  Bu haberi görünce bir bakayım dedim. Rastgele yapıp üçüncü bölümü açtım. Açılışta sislerin içinde koşturup duran kadın tanıdık geldi; Oracle diye birine sesleniyor. İçimden “Yoksa?!” diyip IMDB’ye daldım. Tahminim doğruymuş, o kadın, 2002-2003 arası yayınlanan Birds of Prey’in Helena Kyle’ından başkası değil.

  Bu paralel evren mevzusunun hoşuma en çok giden yönü, eski dizilerdeki karakterlere ve oyuncularına kısacık da olsa yer verilebilmesi.

 3. Avatar for narpal narpal dedi ki:

  Flash dizisinin takdir ettiğim kısmı eski oyuncuları yeni diziye eklemeleriydi. Flash’ın babasını oynayan aktör 90lı yılların Flash’ı. Aynı şey Mark Hamill’n Trickster karakteri için de geçerli.

 4. Avatar for Bay_Karamsar Bay_Karamsar dedi ki:

  Flash’ın bu konudaki yeri apayrı.

 5. Avatar for OldFatGil-Galad OldFatGil-Galad dedi ki:

  Şimdi bütün bilinen evrenler yok olduysa EzraFlash nasıl oldu da Speedforce’a girebildi ben anlamadım.
  Crossover ile ilgili tek güzel şey bu olabilir.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

Cem Akaş Kitapları

Cem Akaş Romanları Yeni Baskılara Kavuşuyor

Paranın Yazılmamış Tarihi

Paranın Yazılmamış Tarihi Gözler Önüne Seriliyor