in ,

Hawkeye Dizisinden İlk Fragman: Kate Bishop ile Tanışın

Hawkeye fragmanı paylaşıldı. Marvel’ın Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld’lı yeni Disney+ dizisi ilk bakış görüntüleriyle hayranlarının karşısına çıktı.

Hawkeye fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Hawkeye dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Marvel Studios, Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld’in başrollerini paylaştığı yeni Disney+ dizisi için ilk bakış görüntülerini hayranlar ile paylaştı.

Marvel Sinematik Evreni dördüncü aşamasına beyaz perdede Black Widow ve Shang-Chi ile başladı. Hayranlar şimdi heyecanla kasım başında yayınlanacak olan Eternals’ı bekliyorlar. Ancak MCU, 4. faz yapımlarına bu yılın başında gelen WandaVision dizisi ile Disney+’ta başladı.

WandaVision ile Avengers: Endgame sonrasını anlatan macera, ardından The Falcon and the Winter Soldier ile devam etti ve sonrasında Loki’nin gelişiyle olaylar daha da karmaşık bir hal almaya başladı. MCU hayranları şu anda yayınlanmaya devam eden What If…? dizisi ile evrenin farklı boyutlarına göz atmaya devam ediyorlar. Sonunda, 2019’un San Diego Comic-Con’unda açıklandığından beri heyecanla beklenen bir yapımı daha gerçek oluyor.

- Reklam -

Başrolünde Jeremy Renner’ın yer aldığı Hawkeye dizisi de heyecanla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin yıldız ismi, dün sosyal medya üzerinden fragmanın geleceğiyle ilgili bir duyuru yapmıştı. Nihayet beklenen fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hawkeye Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman, yeni Hawkeye olacak Kate Bishop da dahil olmak üzere yaklaşmakta olan süper kahraman serisinde neler yaşanabileceği hakkında önemli ipuçları veriyor. Uzun süredir Clint Barton’ın Kate Bishop’u yeni okçu olarak eğiteceği biliniyordu. İlk fragman, bunun nasıl başlayacağını da göstermiş oldu. Dizide ikiliye ek olarak Kate’in annesi Eleanor rolünde Vera Farmiga ile Zahn McClarnon, Brian d’Arcy James, Tony Dalton, Alaqua Cox ve Fra Fee gibi isimler yer alıyor. Black Widow’da gördüğümüz Florence Pugh da Yelena Belova rolünü tekrarlayacak ve kardeşinin intikamını almaya çalışacak..

Diziden ilk karenin geçen temmuz ayında yayınlanmış ve aynı zamanda çıkış tarihi de belli olmuştu.

- Reklam -

Hawkeye ilk bölümü ile 24 Kasım 2021’de Disney Plus kütüphanesindeki yerini alacak. Toplamda 6 bölüm sürecek olan dizi, 29 Aralık 2021’de sona erecek.

Hawkeye’ın yayınlanan ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce yeni MCU dizisi, diğerlerine nazaran nasıl gözüküyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Jaehaerys Jaehaerys dedi ki:

    Acayip iyi duruyor, Matt Fraction’ın yazdığı David Aja’nın çizdiği Hawkeye serisine ne kadar hayran olduğumu biliyorsunuz zaten. Bu seriyi defalarca kez okumuş biri olarak söylüyorum fragmandan gördüğüm kadarıyla ne aslına tamamen sadık ne de aslından bağımsız, arada çizgi roman serisine güzel göndermeler barındıran tatlı bir dizi olacak.
    Bence 2020-2030 arası DC ve Marvel’ın hem beyaz perdede hem de dizi dünyasında çığır açtığı bir dönem olacak. İlk örnekleri de yavaş yavaş geliyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Juvenil - Cem Tunçer

Cem Tunçer İmzalı Juvenil Raflardaki Yerini Alıyor

Doctor Who oyuncusu Tanya Fear

Doctor Who Oyuncusu Ardında Tek İz Bırakmadan Ortadan Kayboldu